Lietuvos 16-mečiai karatistai Europos čempionate iškovojo 8 aukso medalius

Šeštadienį Kauno Sporto halėje prasidėjusio Europos kiokušin karatė čempionato jaunučių (iki 16 metų) kumitė varžybose Lietuvos atstovai iškovojo aštuonis aukso medalius.
Algimanto Barzdžiaus (LKKF) nuotr.

Senojo žemyno čempionais tapo Monika Tydikaitė (svorio kategorija iki 55 kg), Aistė Tatarūnaitė (60 kg), Monika Ryžkovaitė (virš 65 kg), Irmantas Šimulionis (60 kg), Vilius Kateiva (65 kg), Laurynas Vaičikauskas (70 kg), Gytis Ruzgys (75 kg) ir Dovydas Lukaitis (virš 75 kg).

Du aukso apdovanojimus pelnė Lenkijos, po vieną – Rumunijos ir Ukrainos atstovai.

Mūsų šalies rinktinė taip pat tapo nugalėtoja komandų įskaitoje.

16-mečių čempionato kumitė varžybose dalyvavo 154 sportininkai. Sekmadienį jaunieji karatistai dalinsis medalius katos rungtyje.

Šeštadienį po pietų Kauno sporto halėje vyksta jaunimo (iki 22 metų) vaikinų atrankos kovos. 17 val. įvyks oficiali atidarymo ceremonija, o po jos prasidės jaunimo finalai ir moterų absoliučios svorio kategorijos varžybos.