„Neptūnas“ be gailesčio buvo paskandintas Stambule

Eurolygos turnyro D grupės ketvirto turo susitikimą Lietuvos vicečempionas Klaipėdos „Neptūnas“ penktadienio vakarą svečiuose žaidė su Stambulo „Galatasaray“ komanda iš Turkijos, kuriai kol kas negalėjo padėti traumuotas Martynas Pocius. Neptūniečiai triuškinamai pralaimėjo priešininkams rezultatu 68:94 (15:23, 17:23, 12:31, 24:17).
N. Jankausko (delfi.lt) nuotr.

Klaipėdiečių sąskaitoje kol kas lieka viena pergale ir trys pralaimėjimai. „Galatasaray“ ekipos pasiekimai – dvi pergalės ir du pralaimėjimai.

Prieš tai „Neptūnas“ svečiuose pralaimėjo baskų Vitorijos „Laboral Kutxa“ komandai 69:88 ir namuose tik po pratęsimo nusileido Pirėjo „Olympiakos“ krepšininkams iš Graikijos 81:85, o savo aikštėje įveikė serbų Belgrado „Crvena zvezda“ ekipą 83:81.

O Turkijos atstovai svečiuose pralaimėjo ir serbams (68:76), ir baskams (90:91), bet laimėjo namuose  prieš ispanų „Valencia“ ekipą (71:64).

Rungtynių Stambule pradžia „Neptūnui“ nieko blogo nežadėjo (8:8, 11:12. Pirmo kėlinio pabaigoje nuskambėjo pirmi pavojaus garsai (23:13).

Antrame ketvirtyje klaipėdiečiams dar pavyko 12 taškų persvarą (39:27) ištirpdyti iki 7 taškų (39:32). Bet vėliau „Galatasaray“ krepšininkai perėmė iniciatyvą ir pradėjo tolti nuo mūsiškių (49:32, 58:33).

Trečiame ketvirtyje aikštės šeimininkai dar kartą spurtavo 14:1, ir nugalėtojas tapo aiškus (60:33). Stambulo komanda šventė triuškinamą pergalę 94:68.