captcha

Jūsų klausimas priimtas

Baltijos krepšinio lygoje – ketvirtoji „Kalev-Cramo“ klubo pergalė

Ketvirtadienį vienintelėse Baltijos krepšinio lygos (BBL) reguliariojo sezono rungtynėse Talino „Kalev-Cramo“ (Estija) klubas svečiuose 87:81 (24:18, 22:17, 14:27, 27:19) įveikė Tamperės „Pyrinto“ (Suomija) ekipą ir, iškovojęs ketvirtąją pergalę iš eilės, lieka A grupės lyderiu.
A. Ufarto (BFL) nuotr.
A. Ufarto (BFL) nuotr.

Ketvirtadienį vienintelėse Baltijos krepšinio lygos (BBL) reguliariojo sezono rungtynėse Talino „Kalev-Cramo“ (Estija) klubas svečiuose 87:81 (24:18, 22:17, 14:27, 27:19) įveikė Tamperės „Pyrinto“ (Suomija) ekipą ir, iškovojęs ketvirtąją pergalę iš eilės, lieka A grupės lyderiu.

Po 17 taškų nugalėtojams pelnė Rolandas Freimanis ir EJ Singleris, 15 – Reinaras Hallikas, 13 – Scottas Machado, 11 – Mindaugas Kupšas.

Antrąją nesėkmę per keturis susitikimus patyrusioje Tamperės ekipoje išsiskyrė Willis Harris (20 tšk.), Antero Lehto (19 tšk.) ir Alexas Vaenbergeris (13 taškų).

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškai):

1. Talino „Kalev-Cramo“ (Estija)         4 4 0  8

2. Pasvalio „Pieno žvaigždės“            3 3 0  6

3. Tamperės „Pyrinto“ (Suomija)          4 2 2  6

4. Rygos „Barons kvartals“ (Latvija)     3 1 2  4

5. Jūrmalos „Fenikss“ (Latvija)          4 0 4  4

6. Pernu „Parnu“ (Estija)                2 0 2  2

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškai):

1. Panevėžio „Lietkabelis“               5 3 2  8

2. Valmieros „Valmiera“ (Latvija)        4 3 1  7

3. Jėkabpilio „Jekabpils“ (Latvija)      4 3 1  7

4. Valgos „Maks & Moorits“ (Estija)      3 2 1  5

5. Talino „TLU Kalev“ (Estija)           4 1 3  5

6. Talino TTU (Estija)                   3 1 2  4

7. Prienų „Prienai“                      3 0 3  3

C grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškai):

1. Raplos „Tyco“ (Estija)                5 3 2  8

2. Utenos „Juventus“                     3 3 0  6

3. Rakverės „Tarvas“ (Estija)            3 2 1  5

4. Liepojos „Triobet“ (Latvija)          3 2 1  5

5. Maskvos „Dinamo“ (Rusija)             3 0 3  3

6. Kėdainių „Nevėžis“                    3 0 3  3

Į atkrintamąsias varžybas pateks pirmąsias keturias vietas grupėse užėmusios komandos bei geriausia penktojoje pozicijoje likusi ekipa. Be šių trylikos klubų, atkrintamosiose varžybose žais ir tiesioginius kelialapius gavusios Šiaulių „Šiaulių“, Tartu „TU-Rock“ (Estija) bei Ventspilio „Ventspils“ (Latvija) komandos.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Sportas

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...