J. Valančiūnas nebaigė mačo – jam du kartus darytos rentgeno nuotraukos

Trečią pergalę ketvirtose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo bei lyderio poziciją penkiolikos ekipų Rytų konferencijoje su Majamio „Heat“, Čikagos „Bulls“ ir Vašingtono „Wizards“ komandomis dalijasi Jono Valančiūno atstovaujamas Toronto „Raptors“ klubas.
stopkadras
stopkadras

Antradienį namuose „Raptors“ krepšininkai beveik 19 tūkst. žiūrovų akivaizdoje 100:88 (23:30, 28:22, 22:18, 27:18) nugalėjo ketvirtą nesėkmę per penkis mačus patyrusią bei keturioliktojoje pozicijoje Vakarų konferencijoje esančią Oklahomos „Thunder“ ekipą.

Starto penkete rungtynes pradėję lietuvis per 13 minučių pelnė 6 taškus (2/5 dvitaškiai, 2/2 baudos), puolime atkovojo 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 1 varžovo metimą ir 2 kartus prasižengė.

Antro kėlinio pradžioje Lietuvos krepšininkui rentgenu buvo patikrinta sumušta dešinioji ranka, tačiau medikai traumos neaptiko. Sutvarsčius ranką, šio kėlinio viduryje J. Valančiūnas pasirodė aikštelėje. Paskutinę kėlinio minutę „Thunder“ žaidėjas Sebastianas Telfairas, mesdamas į krepšį, ranka pataikė „Raptors“ vidurio puolėjui į veidą.

Kaip skelbia oficiali „Raptors“ svetainė, J. Valančiūnui rentgenu buvo patikrinta ir nosis – jokio lūžio nenustatyta. Tačiau po šio incidento lietuvis aikštelėje daugiau taip ir nebepasirodė.

Šio epizodo vaizdo įrašą galite pažiūrėti paspaudę ant video rodyklės rezultatui esant 52:47 (prie užrašo „SUB: Hansbrough FOR Valanciunas“) – ČIA.

Įdomu, kad tas pats S. Telfairas ketvirtame kėlinyje labai panašiai į veidą užvožė ir Tyleriui Hansbrough.

Prie antrosios iš eilės nugalėtojų pergalės namuose svariausiai prisidėjo: DeMaras DeRozanas – 16, Patrickas Pattersonas – 14, Tyleris Hansbroughas ir Louisas Williamsas – po 12, Greivis Vasquezas – 10, Kyle Lowry irTerrence Rossas – po 9 taškus.

Ketvirtą nesėkmę iš eilės išvykoje šiame sezone patyrusių svečių gretose išsiskyrė: Serge'as Ibaka – 25 (11 atk. kam.), Lance Thomas – 14, Reggie Jacksonas – 13 (14 rez. perd.), Nickas Collisonas ir Sebastianas Telfairas – po 11, Stevenas Adamsas – 10 taškų.