Čempionų lygos turnyre „Real“ ir „Borussia“ klubai šventė pergales

UEFA Čempionų lygos turnyre antradienį aštuoneriomis rungtynėmis prasidėjo ketvirtas turas A, B, C ir D grupėse. Ketvirtas pergales iš tiek pat galimų iškovojo Madrido „Real“ ir Dortmundo „Borussia“ klubai. Madridiečiai namuose 1:0 (1:0) įveikė „Liverpool“ ekipą, o Dortmundo futbolininkai savo aikštėje sutriuškino Stambulo „Galatasaray“ atstovus 4:1 (1:0).

Ispanijos ir Vokietijos komandos užsitikrino kelialapius į kitą turnyro etapą.

Ispanijos sostinėje vienintelį įvartį pelnė Karimas Benzema 27-ą minutę.

Karim Benzema Goal Real Madrid 1 - 0 Liverpool... by tuanhtran
O štai mačą Dortmunde du kartus (52-ą ir 87-ą min.) savo chuliganišku elgesiu tribūnose ir mėtomais į aikštę ir į vokiečių aistruolius deglais buvo sustabdę turkų fanai.

All Goals - Borussia Dortmund 4-1 Galatasaray... by Super-By
A grupėje dramatišką pergalę 3:2 išplėšė Turino „Juventus“ (Italija) klubas, namuose 3:2 (1:1) Pirėjaus „Olympiakos“ (Graikija) ekipos pasipriešinimą. Rungtynių eigoje italai buvo atsilikę 1:2, bet sugebėjo perimti iniciatyvą.

Šios grupės lyderiai Madrid „Atletico“ futbolininkai, svečiuose 2:0 (1:0) laimėję prieš švedų „Malmoe“ ekipą.

D grupėje tikrą šoką patyrė Londono „Arsenal“ gerbėjai. Jų numylėtiniai namuose pirmavo prieš Briuselio „Anderlecht“ ekipą 3:0 ir savo persvaros neišsaugojo. Lygiosios – 3:3!

All Goals - Arsenal 3-3 Anderlecht - 04-11-2014 by Super-By
Rezultatai:

A grupė

Turino „Juventus“ (Italija) 3 – 2 Pirėjaus „Olympiakos“ (Graikija).

21' Andrea Pirlo [1 – 0]
24' Alberto Botia [1 – 1]
61' Delvin Chanel Ndinga [1 – 2]
65' Roberto Jimenez [2 – 2] („Olympiakos“, į savo vartus)
66' Paul Pogba [3 – 2]
90+5' Arturo Vidal („Juventus“) – nerealizavo 11 metrų baudinio

All Goals - Juventus 3-2 Olympiakos Piraeus... by Super-By
„Malmoe“ (Švedija) 0 – 2 Madrid „Atletico“ (Ispanija).
30' Koke [0 – 1]
78' Raul Garcia [0 – 2]

B grupė:

Madrido „Real“ (Ispanija) 1 – 0 „Liverpool“ (Anglija).

27' Karim Benzema [1 – 0]

„Basel“ (Šveicarija) 4 – 0 „Ludogorec“ (Bulgarija).

34' Breel Embolo [1 – 0]
41' Derlis Gonzalez [2 – 0]
59' Shkelzen Gashi [3 – 0]
66' Marek Suchy [4 – 0]

C grupė:

Lisabonos „Benfica“ (Portugalija) 1 – 0 „Monaco“ (Prancūzija).

82' Anderson Talisca [1 – 0]

Benfica 1 - 0 AS Monaco - Champions League (04... by tuanhtran
St. Peterburgo „Zenit“ (Rusija) 1 – 2 Lėverkūzeno „Bayer“ (Vokietija)

68' Son Heung-Min [0 – 1]
73' Son Heung-Min [0 – 2]
89' Salomonas Rondonas [1 – 2]

C grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1.    Bayer    4    3    0    1    7:3    9
2.    AS Monaco    4    1    2    1    1:1    5
3.    Zenit    4    1    1    2    3:4    4
4.    Benfica    4    1    1    2    2:5    4

D grupė

Londono „Arsenal“ (Anglija) 3 – 3 Briuselio „Anderlecht“ (Belgija).

25' Mikel Arteta [1 – 0]
29' Alexis Sanchez [2 – 0]
58' Alex Oxlade-Chamberlain [3 – 0]
61' Anthony Vanden Borre [3 – 1]
72' Anthony Vanden Borre [3 – 2] (iš 11 metrų baudinio)
90' Aleksandar Mitrovič [3 – 3]

Dortmundo „Borussia“ (Vokietija) 4 – 1 Stambulo „Galatasaray“ (Turkija).

39' Marco Reus [1 – 0]
56' Sokratis Papastathopoulos [2 – 0]
71' Hakan Balta [2 – 1]
75' Ciro Immobile [3 – 1]
85' Semih Kaya [4 – 1] („Galatasaray“, į savo vartus)