„Mažeikiai“ garbingai nusileido „Lietuvos rytui“, kurio legionieriai ir toliau nedžiugina

Šeštadienį LKL buvo sužaistos vienerios rungtynės. Vilniuje „Lietuvos rytas“ 88:80 (34:18, 22:21, 20:20, 12:21) nugalėjo lygos debiutantus „Mažeikius“, kurie laimėjo paskutinį kėlinį ir išvengė sutriuškinimo.
I. Gelūno, 15min.lt nuotr.

„Lietuvos rytas“ pirmavo visų rungtynių metu ir svečiams nesuteikė daug progų priartėti. Tiesa, ketvirtojo kėlinio pradžioje jie surengė spurtą 7:0 ir laimėjo kėlinį 21:12 taip išvengdami sutriuškinimo.

Šiose rungtynėse nugalėtojų lyderiai buvo 19 taškų surinkęs Mindaugas Lukauskis 18 pelnęs Gediminas Orelikas. Antanas Kavaliauskas pridėjo 16 taškų.

V. Šeškus suteikė progų pasireikšti ir legionieriams, tačių šių žaidimas nedžiugino. Geriausiai sekėsi Kirilui Natiažko, kuris per 15 minučių surinko 7 taškus. Mike`as Mouseris per 13 minučių pelnė du taškus. Travisas Leslie ir Billy Baronas taškų nepelnė.

Virginijaus Šeškaus auklėtiniai šiose pirmenybėse su 8 pergalėmis ir 1 pralaimėjimu užima antrąją vietą, tuo tarpu mažeikiškiai per devynerias rungtynes nelaimėjo nė karto ir rikiuojasi paskutinėje – vienuoliktoje – turnyrinės lentelės pozicijoje.

Šiam susitikimui „Lietuvos rytas“ neregistravo Artūro Valeikos.