D. Zubraus įvartis neišgelbėjo „Devils“ nuo skaudaus pralaimėjimo

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionate antradienį „New Jersey Devils“ komanda, kuriai atstovauja puolėjas Dainius Zubrus svečiuose 3:8 (1:1, 2:4, 0:3) nusileido „Pittsburgh Penguins“ ekipai.

D. Zubrus jau 10-ąją mačo sekundę pelnė įvartį ir išvedė savo ekipą į priekį, bet nuo antrojo kėlinio vidurio „Penguins“ pelnė net septynis įvarčius be atsako ir šventė užtikrintą pergalę.

14 min. aikštelėje praleidęs Lietuvos ledo ritulininkas kartą metė į varžovų vartus, blokavo varžovo smūgį ir išvengė baudos minučių.

Kitus įvarčius „Devils“ ekipai pelnė Jacobas Josefsonas (23 min.) ir Tuomo Ruuto (26).

Nugalėtojams du įvarčius pelnė Sidney Crosby (39 ir 57), po vieną – Blake`as Comeau (8), Jevgenijus Malkinas (29), Patricas Hornqvistas (33), Craigas Adamsas (38), Pascalis Dupuis (46) ir Steve`as Downie`is (54).

Su 10 taškų „Devils“ Rytų konferencijoje smuktelėjo į 10-ąją vietą.

Antradienio rungtynių rezultatai.

„Boston Bruins“ – „Minnesota Wild“ 3:4 (1:1, 2:0, 0:3)

„Columbus Blue Jackets“ – „Ottawa Senators“ 2:5 (1:1, 1:1, 0:3)

„New York Islanders“ – „Winnipeg Jets“ 3:4 (1:0, 2:3, 0:1)

„Philadelphia Flyers“ – „Los Angeles Kings“ 3:2, po pratęsimo (2:1, 0:0, 0:1; 1:0)

„Pittsburgh Penguins“ – „New Jersey Devils“ 8:3 (1:1, 2:4, 0:3)

„Tampa Bay Lightning“ – „Arizona Coyotes“ 7:3 (2:0, 2:2, 3:1)

„Toronto Maple Leafs“ – „Buffalo Sabres“ 4:0 (0:0, 1:0, 3:0)

„Chicago Blackhawks“ – „Anaheim Ducks“ 0:1 (0:0, 0:0, 0:1)

„Dallas Stars“ – „Saint Louis Blues“ 3:4, po pratęsimo (1:1, 1:1, 1:1; 0:1)

„Calgary Flames“ – „Montreal Canadiens“ 1:2, po baudinių (0:0, 1:1, 0:0; 0:0; 0:1)

„Colorado Avalanche“ – „San Jose Sharks“ 2:3, po baudinių (0:1, 1:0, 1:1, 0:0; 0:1)

„Vancouver Canucks“ – „Caroline Hurricanes“ 4:1 (1:0, 2:0, 1:1).