LKL: „Neptūnas“ nugalėjo „Šiaulius“

Lietuvos vicečempionas Klaipėdos „Neptūnas“ į Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionato sąskaitą įsirašė aštuntą pergalę ir išsaugojo lyderio pozicijas. Kazio Maksvyčio auklėtiniai antradienį „Švyturio“ arenoje rezultatu 70:68 nugalėjo „Šiaulių“ ekipą.
bcneptunas.lt nuotr.

Tai jau antroji šio sezono klaipėdiečių pergalė prieš „Šiaulių“ krepšininkus. „Neptūniečiai“ pirmąkart šiuos varžovus nugalėjo spalio 2 dieną Šiauliuose rezultatu 90:80.

„Neptūnas“ rungtynes pradėjo geriau ir nuolat buvo priekyje – 6:2, 8:4, 14:9, 19:13, o dar neįpusėjus antrajam kėliniui, po Justo Sinicos taiklios atakos, komandas skyrė dviženklė persvara – 25:15.

Vėliau vyko banguotas žaidimas – svečiai priartėjo iki 2 taškų – 21:23, tada „Neptūnas“ sužaidė atkarpą 12:0 ir į didžiąją pertrauką iškeliavo turėdami 14 taškų pranašumą – 35:21. Trečiajame kėlinyje „Šiauliai“ buvo sumažinę atsilikimą iki 6 taškų – 33:39, tačiau „neptūniečiai“ vėl trūktelėjo į priekį – po įspūdingo Arno Butkevičiaus dėjimo į krepšį, vėliau dar dviejų pastarojo žaidėjo taškų iš po krepšio ir taiklios baudos komandas jau skyrė 17 taškų – 56:39.

„Neptūnas“ paskutinį kėlinį atsipalaidavo ir nedaug trūko, kad būtų nubausti. Šiauliečiai kantriai mažino atsilikimą, o paskutinėmis rungtynių sekundėmis svečiams net pavyko priartėti iki minimumo – 67:68. Netrukus Martynas Mažeika pataikė du baudos metimus, o šiauliečiams dar liko 3,8 sek. Klaipėdiečiai netrukus prasižengė, o „Šiaulių“ ekipos legionierius Jonathanas Michaelis Lee pataikė tik 1 baudos metimą.