„Žalgirio“ mašina važiuoja toliau – iškovota penktoji pergalė Eurolygoje (77:64)

Kauno „Žalgiris“ ir toliau žengia be suklupimų - penktadienio naktį patiesta ir Stambulo „Anadolu Efes“ ekipa. Tai jau penktoji kauniečių pergalė Eurolygoje, kuri leido pirmą ratą baigti pirmoje turnyro lentelės vietoje.

Kauno „Žalgirio“ strategas Joanas Plaza gali paploti savo komandai – ji šiemet Eurolygoje žengia be pralaimėjimų, BFL nuotr.

Kauno „Žalgiris“ ir toliau žengia be suklupimų – penktadienio naktį patiesta ir Stambulo „Anadolu Efes“ ekipa. Tai jau penktoji kauniečių pergalė Eurolygoje, kuri leido pirmą ratą baigti pirmoje turnyro lentelės vietoje.

Pirmieji taškų sąskaitą rungtynėse atidarė žalgiriečiai – taškus pelnė  Tremmellas Dardenas ir Jeffas Foote'as. Pirmasis kėlinys buvo rezultatyvus abiems komandoms, po kurio žalgiriečiai pirmavo 25:23.

Panašiai klostėsi ir antrasis kėlinys, po kurio rezultatas buvo lygus – 37:37. Trečiajame kėlinyje spurtavę žalgiriečiai kėlinį baigė jau 9 taškų persvara – 60:51. Įspūdingai trečiąjį ketvirtį sužaidė Marko Popovičius, pataikęs keturis tritaškius iš eilės. Iš viso M. Popovičius per šias rungtynes pelnė 21 tašką. Per paskutinį kėlinį pranašumo žalgiriečiai neiššvaistė ir svečiuose šventė pergalę 77:64.

Kauno „Žalgirio“ komandoje šiose varžybose daugiausiai taškų pelnė M. Popovičius (21), Tremmellas Dardenas (16) bei Darjušas Lavrinovičius (15).

Stambulo „Anadolu Efes“ ekipoje šiandien pasižymėjo Semihas Erdenas (20), Jordanas Farmaras (13) ir Sinanas Guleras (9).

Primename, kad anksčiau žaistose rungtynėse žalgiriečiai įveikė Vitorijos „Caja Laboral“ (77:71), namuose sutriuškino Zagrebo „Cedevita“ (90:62), svečiuose nugalėjo Pirėjo „Olympiakos“ komandą (79:61) ir savo arenoje įveikė Milano „Emporio Armani“ (92:87). Tokį įspūdingą sezoną Eurolygoje „Žalgiris“ pradėjo pirmą kartą savo klubo istorijoje.

Kitą ketvirtadienį Kauno „Žalgiris“ išvykoje susitiks su Zagrebo „Cedevita“.