S. Maslobojevas tapo Europos kikbokso čempionu

Ispanijoje, Bilbao mieste, pasibaigė Europos kikbokso čempionatas (WAKO). Lietuvos garbę gynė Lietuvos kikbokso federacijos rinktinės narys, pasaulio kikbokso čempionas – Sergejus Maslobojevas. Kovotojas iš Lietuvos buvo tiesiog nenugalimas Europos čempionate ir svorio kategorijoje – 91 kg, pagal K-1 taisykles teisėjų sprendimu iškovojo aukso medalį.
Organizatorių nuotr.

Finale lietuvis nugalėjo sportininką iš Čekijos Petrą Karesą. Po šios kovos S. Maslobojevas buvo pripažintas geriausiu Europos Wako čempionato kovotoju.

Ketvirtfinalyje lietuvis nugalėjo sportininką iš Serbijos Bojaną Dzepiną. Pastaroji kova buvo nutraukta, nes S. Maslobojevas keliu prakirto varžovui kaktą.

Pusfinalyje Lietuvos atstovas nugalėjo stiprų varžovą iš Baltarusijos Piotrą Ramankėvičių.

Europos WAKO čempionate dalyvavo sportininkai iš 34 Europos valstybių.

Tai buvo paskutinis didelis Segejaus Maslabojev čempionatas prieš „Bushido HERO'S 2014“ turnyrą Vilniuje, kuris lapkričio 15 d. vyks „Siemens“ arenoje. S. Maslabojevą žiūrovai galės išvysti metų kovoje, kurioje susikaus du ypatingai stiprūs kovotojai. Būsimas Sergejaus priešininkas – KOK reitinguose užima antrą vietą.