Serbas N. Džokovičius ir šveicaras R. Federeris – „French Open“ pusfinalyje

Paryžiuje vykstančio atvirojo Prancūzijos teniso čempionato („French Open“) vyrų vienetų varžybų ketvirtfinalyje antradienį pirmoji pasaulio raketė 25-erių metų serbas Novakas Džokovičius 6:1, 5:7, 5:7, 7:6 (8-6), 6:1 įveikė penktąją pasaulio raketę 27-erių metų prancūzą Jo-Wilfried Tsonga.
EPA-ELTA nuotr.

Mačas truko net 4 val. 9 min.

Prancūzijos tenisininkas ketvirtajame sete keturis kartus turėjo galimybę vienu smūgiu baigti mačą.

N. Džokovičius pusfinalyje susitiks su trečiąja pasaulio rakete 30-mečiu šveicaru Rogeriu Federeriu, kuris ketvirtfinalyje po 3 val. 14 min. trukusios kovos 3:6, 6:7 (4-7), 6:2, 6:0, 6:3 nugalėjo devintąją vietą pasaulio reitinge užimantį 23-ejų metų argentinietį Juan1 Martin Del Potro.

Šveicarijos tenisininkas, kuriam priklauso „Grand Slam“ turnyruose iškovotų pergalių rekordas, per savo karjerą šiuose prestižiniuose turnyruose laimėjo 237 susitikimus ir patyrė vos 35 nesėkmes.

R. Federeris „French Open“ pusfinalį pasiekė septintą, o N. Džokovičius – ketvirtą kartą. Šveicaras 2009 metais laimėjo šį turnyrą. R. Federeris, 31-ą kartą iškopęs į „Grand Slam“ varžybų pusfinalį, pakartojo Jimmy Connorso rekordą.

Trečiadienį ketvirtfinalyje susitiks nugalėtojo titulą ginantis 26-erių metų ispanas Rafaelis Nadalis (2-oji pasaulio raketė) ir jo bendraamžis bei tautietis Nicolas Almagro (12) bei 25-erių metų britas Andy Murray`us (4) ir 30-metis ispanas Davidas Ferreras (6).