Finaliniame ATP sezono turnyre – argentiniečio J. M. del Potro pergalė

Londone (Didžioji Britanija) vykstančio finalinio ATP „World Tour“ turnyro B grupės mače ketvirtadienį septintoji pasaulio raketė argentinietis Juanas Martinas del Potro 6:0, 6:4 nugalėjo devintąją vietą pasaulio reitinge užimantį serbą Janko Tipsarevičių ir iškovojo pirmąją pergalę.
EPA-ELTA nuotr.

Mačas truko 1 val. 17 min.

J. M. del Potro (1 pergalė/1 pralaimėjimas) B grupėje užima trečiąją vietą, o pergalių neturintis J. Tipsarevičius (0/2) yra paskutinis – ketvirtas.

Turnyro, kuriame dalyvauja aštuoni tenisininkai, prizų fondą sudaro 5,5 mln. JAV dolerių. Pusfinalio mačai vyks sekmadienį, o finalas – pirmadienį.