„Dzūkijos“ krepšininkai po pratęsimo nugalėjo „Šiaulius“

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate ketvirtadienį Alytaus „Dzūkijos“ klubas išvykoje po pratęsimo 96:93 (19:27, 18:17, 27:15, 18:28; 14:11) nugalėjo Šiaulių „Šiaulių“ ekipą.
V. Skaraičio (BFL) nuotr.

Likus 14 sek. iki ketvirtojo kėlinio pabaigos „Šiaulių“ žaidėjas Vytautas Šulskis tolimu metimu išlygino rezultatą ir komandoms teko žaisti pratęsima. Jame sėkmingiau sužaidė Alytaus klubas, iškovojęs sunkią pergalę.

Nugalėtojams 25 taškus pelnė Vilmantas Dilys, 15 – Artūras Jomantas (16 atk. kam., 5 rez. perd.), po 11 – Giedrius Gustas ir Rytis Juknevičius, po 10 – Adamas Lapeta ir Martynas Paliukėnas.

„Šiaulių“ gretose 22 taškus surinko Vytautas Šulskis, 17 – Julius Jucikas, 15 – Martynas Linkevičius.

„Dzūkija“ (4 pergalės/5 pralaimėjimai) turnyro lentelėje užima šeštąją vietą, o „Šiauliai“ (4/4) yra penkti.