UEFA Regionų taurės futbolo turnyre „Nevėžio“ vienuolikės patyrė nesėkmę

Antrą pralaimėjimą iš eilės keturių komandų UEFA Regionų taurės (UEFA Regions' Cup) antrojo atrankos etapo turnyre Vengrijoje patyrė autsaideris Kėdainių „Nevėžio“ klubas, trečiadienį po ypač nesėkmingo antrojo kėlinio nesugebėjęs pasipriešinti vienvalde lydere su 6 taškais tapusiai „Eastern Region“ (Airija) vienuolikei – 1:6 (1:1).
A. Ufarto (BFL) nuotr.

Vienintelį įvartį į nugalėtojų vartus įmušė Rimvydas Lipnevičius (12 min.).

Dviem įvarčiais prie pergalės prisidėjo Jamesas Lee (10 ir 80 min.), vienu – Danielis Loughranas (65 min.), Davidas Lacey`is (82 min.) ir Gregory`is Moorhouseas (88 min.), o vieno įvarčio į savuosius vartus autoriumi tapo Arnoldas Trakšelis (86 min.).

Penktadienį lietuviai turnyrą baigs maču su „East Hungary“ ekipos (Vengrija) futbolininkais, kurie trečiadienį 2:0 (0:0) nugalėjo „Karmiel Tzfat“ (Izraelis) komandai.

Įvarčiais prie pergalės prisidėjo Norbertas Szilagyis (55 min.) ir Gaboras Maricsas (64 min.).

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. „Eastern Region“ (Airija)   2 2 0 0 10:2 6

2. „East Hungary“ (Vengrija)   2 1 0 1  3:4 3

3. „Karmiel Tzfat“ (Izraelis)  2 1 0 1  2:3 3

4. Kėdainių „Nevėžis“          2 0 0 2  2:8 0

Šiame UEFA Regionų taurės futbolo turnyro etape rungtyniauja 32 Senojo žemyno klubai, suskirstyti į aštuonias antrojo varžybų atrankos etapo grupes. Į finalinį turnyro etapą iškops tik grupių nugalėtojai.