„Lietuvos rytas“ patyrė ketvirtąją nesėkmę Eurolygoje – nusileido Stambulo „Bešiktaš“ (67:73)

Vilniečiai nusileido Stambulo „Bešiktaš“ ekipai ir taip dar labiau sumažino savo šansus kovojant dėl kelialapio į „Top 16“. Tai jau ketvirtasis „Lietuvos ryto“ pralaimėjimas Eurolygoje. Praėjusią savaitę Vokietijoje sostinės ekipa nusileido Bambergo „Brose Baskets“.
„Lietuvos rytas“ dar labiau sumažino savo šansus patekti į „Top 16“, BFL nuotr.

Rungtynės prasidėjo gana nerezultatyviai, tiesa, pirmieji taškų sąskaitą atidarė šeimininkai – pasižymėjo Artūras Jomantas ir Mindaugas Katelynas. Įpusėjus kėliniui varžovai pirmavo 5:4. Antrojoje pirmo kėlinio pusėje žaidimas įsibėgėjo, pasižymėjo Dejanas Ivanovas ir Renaldas Seibutis, o po pirmojo kėlinio vilniečiai pirmavo 20:17. Antrojo ketvirčio pradžioje sėkmingai atakavo turkai 7:0 ir persvėrė rezultatą. Tačiau vilniečių komandą traukė Predragas Samardžiskis ir R. Seibutis, įpusėjus rungtynėms rezultatas buvo lygus 33:33.

Sėkmingiau antrąją rungtynių pusę pradėjo turkai spurtu 8:0, pavyzdingą žaidimą demonstravo Vladimiras Dašičius. Tik po trijų kėlinio minučių vilniečių ekipoje tritaškį smeigė Janis Blūmas. Priartėjęs „Lietuvos rytas“ varžovų nepaleido ir po trečiojo kėlinio atsiliko 1 tašku – 48:49. Paskutiniame ketvirtyje vilniečių krepšį paskandino taiklūs Damiro Markotos ir Curtiso Jerellso metimai 67:73.

Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekopoje šiandien rezultatyviausias buvo Steponas Babrauskas (14), Nemanja Nedovičius (11), Renaldas Seibutis (9) bei Mindaugas Katelynas (8).

Stambulo  „Bešiktaš“ ekipoje daugiausiai taškų pelnė Curtisas Jerellsas (25), Damiras Markota (13), Vladimiras Dašičius (10) bei Serhatas Cetinas (8).

Primename, kad pirmosiose Eurolygos rungtynėse sostinės ekipa išvykoje nusileido Maskvos CSKA (73:75). Antrąsias rungtynes vilniečiai namuose neatsilaikė prieš „Barceloną“ (67:49). Dar kitą savaitę savoje arenoje jie nutraukė nesėkmių seriją ir įveikė Belgrado „Partizan“, tačiau praėjusią savaitę Vokietijoje neprilygo Bambergo „Brose Baskets“

Beje, „Lietuvos ryto“ ekipa nusprendė sumažinti bilietų kainas – pritaikius naują kainodarą, bilietai į mačus Vilniaus „Siemens“ arenoje atpigo vidutiniškai 30 proc., skiriamos 50 proc. nuolaidos moksleiviams, studentams ir senjorams. Tačiau ir šiandien arenoje buvo matyti nemažai laisvų vietų. Praėjusiame Eurolygos mače „Siemens“ arenoje buvo matyti nemažai laisvų vietų, o į rungtynes parduota vos 4 tūkst. bilietų.

Kitas rungtynes „Lietuvos rytas“ taip pat namuose žais prieš Maskvos CSKA.