E. Sodeika ir I. Žukauskaitė nugalėjo sportinių šokių turnyre Lenkijoje

Lenkijoje vyko Tarptautinės sportinių šokių federacijos (WDSF) sportinių šokių turnyras „Baltic Cup 2014“, kuriose sėkmingai pasirodė Lietuvos šokėjai.
V. Skaraičio (BFL) nuotr.

Suaugusiųjų standartinių šokių grupėje tarp 67 porų aukso medalius iškovojo prieš kelias savaites pasaulio taurės savininkais tapę Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė iš Kauno „Kaspino“ klubo.

Antroji vieta finale atiteko Giuseppei Longarini bei Katarzynai Kapral iš Lenkijos, o trečiąją vietą užėmė rusai – Vadimas Šurinas ir Anastasia Meškova.

Kitos Lietuvos poros standartinių šokių varžybose pasirodė kukliau. Tomas Fainsilas bei Patricija Belousova buvo septyniolikti, Gabrielius Sasnauskas ir Jurga Gustaitė pasidalijo 20-22-ą pozicijas, Edgaras Baltaragis bei Indrė Kučinskaitė – 23-24 vietas, Karolis Tomeckis ir Austėja Bliujūtė – 29-31-ą pozicijas, Ivanas Chlebutinas bei Kamilė Giedrikaitė liko 35-i, o Nedas Mejeras ir Benita Kvietkauskaitė tenkinosi 42-a pozicija.

Suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių varžybose į finalą pateko bei ketvirtą vietą užėmė Lietuvai atstovaujanti pora – Dmitrijus Buninas ir Polina Mamykina (Kauno „Dance Innovation Team“ klubas).

Šios grupės (49 poros) varžybas laimėjo ukrainiečiai Danilas Ulanovas bei Kateryna Isakovič, antrąją vietą užėmė rusai Igoris Sannikovas ir Anna Anakina, o trečioji vieta atiteko Kirilui Ganopolskiui bei Kim Paetzung iš Vokietijos.

Kitos aštuonios Lietuvos poros Lotynų Amerikos šokių varžybose tarp šešių finalininkų nepateko.