Čempionų lyga: „Barcelona“ nesėkmė Škotijoje

UEFA Čempionų lygos turnyre trečiadienį ketvirto turo kovas baigė E, F, G ir H grupių komandos. Įtikinamas pergales iškovojo Miuncheno „Bayern“ ir Turino „Juventus“ klubai. Glazgo „Celtic“ klubas namuose nugalėjo vieną Čempionų lygos favoričių „Barcelona“ komandą 2:1
EPA-ELTA nuotr.

Dramatišką pergalę po gražios bei permainingos kovos „Stamford Bridge“ stadione šventė Londono „Chelsea“ futbolininkai rezultatu 3-2 palaužę Donecko „Shakhtar“ vienuolikę.

„Mėlynieji“ du kartus pirmavo po Fernando Torreso bei Oscaro įvarčių, tačiau ukrainiečių krašto saugas Willianas neleido šeimininkams ilgai džiaugtis įgyta persvara.

Dvikovos pabaigoje Mircea Lucescu auklėtiniai pavojingai grasino Petro Cecho vartams, tačiau lemiamą žodį tarė po keitimo pasirodęs Victoras Mosesas – pasibaigus pridėtam teisėjo laikui Juanas Mata kėlė kampinį, kurį „uždarė“ 180 centimetrų nesiekianti nigerietis.

Kitame E grupės susitikime Turino „Juventus“ savų žiūrovų akivaizdoje neturėjo vargo su Farumo „Nordsjaelland“ – 4-0.

„Man Utd“ klubas Portugalijoje 3-1 įveikė vietos „Braga“ komandą ir ne tik garantavo sau vietą kitame etape, bet ir užsitikrino pirmąją H grupės vietą.

Vis dėlto pergalė nebuvo lengva, mat dar iki 81 minutės švieslentėje degė „raudoniesiems velniams“ neigiamas rezultatas 1-0.

Mačas neapsiėjo be kuriozų – pliaupiant lietui antrojo kėlinio viduryje rungtynės buvo laikinai sustabdytos dėl stadiono apšvietimo gedimo.

G grupėje netikėtą pralaimėjimą patyrė „Barcelona“, kuriai kelią pastojo vietinės publikos karštai palaikoma Glazgo „Celtic“ ekipa.

Katalonų nesėkmė 2-1 neturėtų labai nuvilti Tito Vilanovos, nes „Barca“ su 9 taškais po keturių varžybų visas kortas laiko savose rankose.

Įvarčių lietus užfiksuotas E grupėje, kur praėjusio sezono finalininkai, Miuncheno „Bayern“ futbolininkai, net 6-1 nušlavė „Lille“ vienuolikę, o „Valencia“ namuose 4-2 įveikė mūsų kaimynų baltarusių Borisovo BATE klubą.

Rezultatai:

E grupė:

Londono „Chelsea“ 3 - 2 Donecko „Shakhtar“

6' [1 - 0] F. Torresas

9' [1 - 1] Willianas

40' [2 - 1] Oscaras

47' [2 - 2] Willianas

90' [3 - 2] V. Mosesas

Turino „Juventus“ 4 - 0 Farumo „Nordsjaelland“

6' [1 - 0] C. Marchisio

23' [2 - 0] A. Vidalis

37' [3 - 0] S. Giovinco

75' [4 - 0] F. Quagliarella

E grupės turnyrinė lentelė:

(vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai)

1. „Shakhtar“ 4 2 1 1 7-5 7

2. „Chelsea“ 4 2 1 1 10-6 7

3. „Juventus“ 4 1 3 0 8-4 6

4. „Nordsjaelland“ 4 0 1 3 1-11 1

F grupė:

Miuncheno „Bayern“ 6 - 1 „Lille“

5' [1 - 0] B. Schweinsteigeris

18' [2 - 0] C. Pizarro

23' [3 - 0] A. Robbenas

28' [4 - 0] C. Pizarro

33' [5 - 0] C. Pizarro

58' [5 - 1] S. Kalou

66' [6 - 1] T. Kroosas

„Valencia“ 4 - 2 Borisovo BATE

26' [1 - 0] Jonas

29' [2 - 0] R. Soldado (iš 11 m. baudinio)

51' [3 - 0] S. Feghoulis

53' [3 - 1] R. Bressanas

83' [3 - 2] D. Mozolevskis

86' [4 - 2] S. Feghoulis

Lisabonos „Benfica“ 2 - 0 Maskvos „Spartak“

55' [1 - 0] O. Cardozo

69' [2 - 0] O. Cardozo

77' iš aikštės pašalintas N. Pareja („Spartak“)

78' O. Cardozo („Benfica“) nerealizavo 11 m. baudinio

Glazgo „Celtic“ 2 - 1 „Barcelona“

21' [1 - 0] V. Wanyama

83' [2 - 0] A. Wattas

90' [2 - 1] L Messi

„Braga“ 1 - 3 „Man Utd“

49' [1 - 0] Alanas (iš 11 m. baudinio)

81' [1 - 1] R.v. Persie

86' [1 - 2] W. Rooney (iš 11 m. baudinio)

90' [1 - 3] J. Hernandezas

Klužo CFR 1 - 3 Stambulo „Galatasaray“

18' [0 - 1] B. Yilmazas

53' [1 - 1] M. Sougou

61' [1 - 2] B. Yilmazas

74' [1 - 3] B. Yilmazas