R. Berankis Valensijoje nepateko į pagrindines varžybas

Puikią sportinę formą demonstruojantis 24 metų Ričardas Berankis (ATP-116) sekmadienį nepateko į pagrindines  „ATP 500“ serijos turnyro Valensijoje varžybas.

Lietuvis paskutiniame etape 4:6, 2:6 nusileido brazilui Thomazui Bellucci (ATP-68). Mačas truko 1 val. 24 min.

Tris geimus iš eilės laimėjęs brazilas pirmajame sete išsiveržė į priekį 5:3. Seto pabaigoje tenisininkai laimėjo savo padavimus, o šeštąjį geimą laimėjęs Th. Bellucci mače išsiveržė į priekį 1:0. Antrajame sete varžovui buvo dar paprasčiau. Lietuvis sugebėjo laimėti tik du geimus.

Įskaitant kovas Kremliaus taurės turnyre, per pastarąsias 9 dienas R. Berankis sužaidė 8 mačus ir iškovojo 6 pergales.

Kremliaus taurės turnyre lietuvis nukeliavo iki ketvirtfinalio. Čia turėjo pripažinti Roberto Bautistos Aguto (ATP-16) pranašumą. Maskvoje R. Berankis iškovojo skambiausią savo karjeros pergalę – aštuntfinalyje įveikė devintąją pasaulio raketę kanadietį Milošą Raoničių.