Ž. Balčiūnaitės vardo bėgime nugalėjo J. Beržanskis ir D. Lobačevskė

Šeštadienį Vilniuje vykusiame aštuntajame tarptautiniame „Vilniaus 10 km su Živile Balčiūnaite“ bėgime nugalėtojais tapo Justinas Beržanskis ir Diana Lobačevskė.
V. Skaraičio (BFL) nuotr.

J. Beržanskis 10 km trasą įveikė per 30 min. 47 sek.

Antras finišavo Valdas Dopolskas (30 min. 51 sek.), trečias – Mindaugas Viršilas (32.31).

Tarp moterų nugalėjusios D. Lobačevskės laikas – 34 min. 33 sek. Tarp visų dalyvių jos laikas buvo ketvirtas.

Antrąją vietą tarp moterų užėmė Remalda Kergytė (34.57), trečiąją – Živilė Balčiūnaitė (35.36).

5 km bėgime nugalėtojais tapo Remigijus Kančys (15.00) ir Rasa Batulevičiūtė (18.27).

Gausus būrys dalyvių bėgo 2 km trasoje, kurioje laikas nebuvo fiksuojamas. Iš viso Ž. Balčiūnaitės vardo bėgime varžėsi apie 1500 dalyvių.

Šiais metais bėgimas buvo skirtas organų donorystės ir transplantacijos idėjai. Visi dalyviai galėjo pasirašyti ir gauti korteles, patvirtinančias, kad nelaimės atveju jų organai galėtų būti persodinami tiems, kuriems jų reikia.