Europos dviračių treko čempionate S. Krupeckaitė – penkta

Prancūzijai priklausančioje Gvadelupoje vykstančio Europos dviračių treko čempionato moterų sprinto varžybose lietuvė Simona Krupeckaitė užėmė penktąją vietą.
V. Skaraičio (BFL) nuotr.

Atrankos varžybose S. Krupeckaitė buvo 11-a, o pirmajame atkrintamųjų varžybų rate (1/16 finalo) ji įveikė ukrainietę Oleną Starikovą. Aštuntfinalyje S. Krupeckaitė nusileido rusei Anastasijai Voinovai, bet laimėjusi paguodos važiavimą Lietuvos sportininkė pateko į ketvirtfinalį.

Ketvirtfinalyje S. Krupeckaitė abu sykius turėjo pripažinti Azerbaidžano atstovės Olgos Ismailovos pranašumą. Važiavime dėl 5–8 vietų lietuvė buvo pirma.

Kita Lietuvos dviratininkė Gintarė Gaivenytė-Mikalajūnė atrankoje buvo 10-a, šešioliktfinalyje aplenkė olandę Shanne Braspennincx, bet aštuntfinalyje nusileido vokietei Kristina Vogel. Paguodos lenktynėse lietuvė buvo trečia ir į ketvirtfinalį nepateko.

Vyrų sprinto varžybose Lietuvos atstovas Vasilijus Lendelis užėmė aštuntąją vietą.

Lietuvos sportininkas atrankoje pasiekė vos 20-ąjį rezultatą, bet pirmajame atkrintamųjų varžybų rate eliminavo 2011 metų Europos čempioną prancūzą Keviną Siro (Kevin Sireau). Aštuntfinalyje V. Lendelis nugalėjo olandą Nilsą Van Thoenderdaalį.

Ketvirtfinalyje V. Lendelis turėjo pripažinti vokiečio Robero Forstemanno pranašumą. Lenktynėse dėl 5–8 vietų Lietuvos atstovas finišavo ketvirtas.

Svajūnas Jonauskas atrankoje buvo 22-as, o pirmajame atkrintamųjų varžybų rate nusileido čekui Pavelui Kelemenui.

Moterų skrečo rungtyje Vaida Pikauskaitė užėmė 22-ąją vietą, o Daiva Tušlaitė liko 23-a tarp 28 dalyvių.