LMKL mačą Vilniaus „Kibirkštis-VIČI“ išvykoje pralaimėjo Marijampolės „Sūduvos“ krepšininkėms

Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ komandai nepavyko iškovoti antrosios pergalės 2014–2015 metų sezono Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL).
V. Skaraičio (BFL) nuotr.

Nugalėtojų titulą ginančios sostinės krepšininkės Marijampolėje 68:98 (16:28, 15:30, 20:17, 17:23) turėjo pripažinti vietos „Sūduvos“ komandos pranašumą. Po dviejų šalies čempionato turų „Kibirkšties-VIČI“ komanda yra iškovojusi vieną pergalę ir patyrusi vieną pralaimėjimą.

Pasak pranešimo, rungtynes komandos pradėjo apsikeisdamos taikliomis atakomis (4:4), tačiau jau ketvirčio viduryje aikštės šeimininkės įgijo 8 taškų pranašumą (6:14). Nors daugiausiai „Kibirkšties-VIČI“ legionierių pastangomis skirtumą pavyko sumažinti (10:14), tačiau paskutinėmis ketvirčio minutėmis Vilniaus krepšininkių deficitas tapo dviženklis (12:24).

Antrajame kėlinyje „Kibirkšties-VIČI“ merginos ir toliau strigo puolime, o sėkmingai atakavusios „Sūduvos“ krepšininkės krovėsi pranašumą. Po dviejų kėlinių komandas skyrė 27 taškai (31:58).

Trečiąjį kėlinį geriau pradėjo „Kibirkšties-VIČI“ krepšininkės, kurios šiek tiek priartėjo prie varžovių (40:62). Ketvirčio viduryje žaidimas vėl išsilygino, o per paskutines kėlinio minutes sostinės klubo žaidėja Daugilė Šarauskaitė pelnė 4 taškus iš eilės ir po pusvalandžio kovos komandos skyrė 24 taškai (51:75).

Pagal panašų scenarijų klostėsi ir paskutinis rungtynių kėlinys. Aikštės šeimininkes šiek tiek sutrikdė gynėjos Santos Okockytės trauma, tačiau Vilniaus klubas turėjo pripažinti varžovių pranašumą (68:98).

Šiame mače „Kibirkšties-VIČI“ komandoje nežaidė po operacijos sveikstanti vidurio puolėja Ieva Šimkutė ir serganti puolėja Akvilė Vitunskaitė.

Kitas rungtynes „Kibirkšties-VIČI“ merginos žais spalio 21 dieną Vilniuje su Klaipėdos „Fortūnos“ komanda.