Ledo ritulio pirmenybes pergale pradėjo ir „Lokių-Poseidono“ klubas

Trečiosios atvirojo Lietuvos ledo ritulio čempionato rungtynės buvo atkaklios ir rezultatyvios. Antradienio vakarą Elektrėnuose vietos „Lokiai-Poseidonas“ 7:4 (2:2, 4:2, 1:0) įveikė Vilniaus „Ober-Haus“ ledo ritulininkus ir įsirašė pirmuosius tris taškus.
A. Ufarto (BFL) nuotr.

Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie pasiekė įvartį jau trečią minutę (Rolandas Bukauskas, 02:01).

Elektrėniškiai pademonstravo protingą žaidimą, kai du kartus iš eilės išnaudojo kiekybinę persvarą ir dar pirmajame kėlinyje išsiveržė į priekį (Laisvydas Kudrevičius, 05:39 ir Sergejus Krumkačius, 17:00).

Svečiai atsakė Artiomo Sidorovo įvarčiu (18:15).

A. Sidorovas bandė užvesti savo komandą dar vienu įvarčiu antrojo kėlinio pradžioje (24:47), tačiau tai tik įsiutino „Lokius-Poseidoną“. Šeimininkai Andriaus Poškaus pastangomis išlygino rezultatą (25:02), o Valdas Škadauskas jį persvėrė – 4:3 (25:34). Netrukus A. Poškus pridėjo dar vieną įvartį ir jo komanda įgijo jau dviejų įvarčių pranašumą (27:12).

Vilniaus komandos kanadietis Adrianas Nabursas sušvelnino skirtumą iki 4:5 (33:29), bet Raimondas Minkevičius vėl pasinaudojo kiekybine persvara ir grąžino dviejų įvarčių pranašumą (36:51).

Trečiojo kėlinio viduryje A. Poškus (52:55) pelnė trečiąjį savo įvartį, padidino komandos persvarą iki trijų įvarčių (7:4) ir nulėmė mačo baigtį:

„Lokiai – Poseidonas“ – „Ober – Haus“       7:4 (2:2, 4:2, 1:0)

„Lokiai – Poseidonas“: A. Poškus 3, L. Kudrevičius, S. Krumkačius, V. Škadauskas, R. Minkevičius po 1 įvartį.

„Ober – Haus“: A. Sidorovas 2, R. Bukauskas, A. Nabursas po 1 įvartį.

Penktadienį čempionate startuos Kauno „Baltų ainiai“, kurie Kauno ledo arenoje (19.45 val.) priims Juodupės „Juodupę“.