captcha

Jūsų klausimas priimtas

Paaiškėjo LKL bronzos medalininkų varžovai Europos taurės turnyre

Antradienį dvejomis rungtynėmis prasidėjo antras pagal pajėgumą Senajame žemyne 2014-2015 metų sezono Europos taurės (Eurocup) vyrų krepšinio turnyras, kuriame dviejose konferencijose bei šešiose grupėse varžysis 36 komandos.
I. Juodytės (BFL) nuotr.
I. Juodytės (BFL) nuotr.

Antradienį dvejomis rungtynėmis prasidėjo antras pagal pajėgumą Senajame žemyne 2014-2015 metų sezono Europos taurės (Eurocup) vyrų krepšinio turnyras, kuriame dviejose konferencijose bei šešiose grupėse varžysis 36 komandos.

Pirmosios konferencijos B grupės turnyro pirmajame ture Vilerbano ASVEL (Prancūzija) klubas svečiuose 70:64 (11:11, 20:18, 21:16, 18:19) įveikė Kvakenbriuko „Artland Dragons“ (Vokietija) ekipą, o Las Palmaso „Herbalife“ (Ispanija) krepšininkai savo aikštėje 101:81 (24:20, 27:20, 19:17, 31:24) nugalėjo Kantu „FoxTown“ (Italija) komandą.

Trečiosiose pirmojo turo rungtynėse B grupėje trečiadienį žais Dižono JDA (Prancūzija) ir Ostendės „Telenet“ (Belgija) klubai.

Kitose pirmosios konferencijos atskirų grupių pirmojo turo rungtynėse susitinka:

A grupė

Bonos „Telekom Baskets“ (Vokietija) – Strasbūro SIG (Prancūzija);

Emilijos Redžo „Grissin Bon“ (Italija) – Bambergo „Brose Baskets“ (Vokietija);

Saragosos CAI (Ispanija) – Paryžiaus „Levallois“ (Prancūzija);

C grupė 

Oldenburgo „EWE Baskets“ (Vokietija) – Sevilijos „Baloncesto“ (Ispanija);

Nansi SLUC (Prancūzija) – Nimburko ČEZ (Čekija);

Šarlerua „Spirou Belgacom“ (Belgija) – Romos „Acea“ (Italija).

2013-2014 metų sezono Lietuvos krepšinio lygos (LKL) bronzos medalininkas Vilniaus „Lietuvos rytas“ pirmąsias antrosios konferencijos E grupės rungtynes namuose trečiadienį žais su Belgrado „Partizan NIS“ (Serbija) klubu.

Kitose E grupės rungtynėse Mariaus Runkausko Ploješčio „CSU Asesoft“ (Rumunija) komanda svečiuose susitiks su Volgogrado „Krasnyj Oktiabr“ (Rusija) ekipa, o Bandirmos „Banvit“ (Turkija) krepšininkai priims Jeruzalės „Hapoel“ (Izraelis) penketuką.

Kitos antrosios Europos vyrų krepšinio taurės turnyro konferencijos pirmojo turo rungtynių poros:

D grupė

Maskvos srities „Chimki“ (Rusija) – Rygos VEF (Latvija);

Stambulo „Bešiktaš“ (Turkija) – Liublianos „Union Olimpija“ (Slovėnija);

Solnoko „Olaj“ (Vengrija) – Sankt Peterburgo „Zenit“ (Rusija);

F grupė

Ventspilio „Ventspils“ (Latvija) – Podgoricos „Budučnost“ (Juodkalnija);

Izmiro „Pinar Karsiayaka“ (Turkija) – Salonikų PAOK (Graikija);

Zelionos Guros „Stelmet“ (Lenkija) – Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ (Rusija).

Į kitą varžybų etapą – „Last 32“ turnyrą – pateks keturi geriausi kiekvienos grupės klubai, prie kurių prisijungs dvylika į Europos klubinio turnyro ULEB Eurolygos „Top 16“ etapą nepatekusių komandų. Tada 32 ekipos bus padalintos į aštuonias grupes po keturias.

Dvi stipriausios grupės ekipos iškops į kovo 3 dieną prasidėsiantį Europos taurės vyrų krepšinio turnyro aštuntfinalio etapą.

Europos taurės savininkas automatiškai iškovos kelialapį į 2015-2016 metų sezono ULEB Eurolygos vyrų krepšinio turnyrą.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Sportas

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close