Prie pirmosios „Raptors“ pergalės Valančiūnas pridėjo 4 taškus

Toronto „Raptors“ klubas tradicijų nelaužo. Kanados ekipa namie 105:86 (25:24, 31:23, 23:26, 26:13) nugalėjo Minesotos „Timberwolves“ krepšininkus ir iškovojo pirmąją pergalę NBA čempionate.
ELTA nuotr.
ELTA nuotr.

Tai buvo penkioliktoji Kanados klubo pergalė prieš „Timberwolves“, per pastaruosius 16 mačų. Savo aikštėje „Raptors“ prieš Minesotos ekipą neklumpa jau devyniuose susitikimuose paeiliui.

„Puiku laimėti pirmą kartą. Tai padaryti visuomet būna sunkiau, nei iškovoti kitas pergales. Antradienį mūsų laukia NBA finalai, todėl turime būti gerai jiems pasirengę psichologiškai“, – po rungtynių geros nuotaikos nestokojo 22 taškus surinkęs ir „Raptors“ į pergalę vedęs Kyle`as Lowry.

Minesotos klubui koją labiausiai kišo klaidos – pirmoje rungtynių pusėje jie prarado net 16 kamuolių, o iš viso suklydo 24 sykius. Pasinaudoję varžovų dovanėlėmis „Raptors“ krepšininkai pelnė net 32 taškus.

Visgi pabėgti į priekį jiems pavyko tik pabėgo trečiajame kėlinyje, kai spurtavo 13:6, susikrovė dviženklį pranašumą (92:79) ir išlaikė jį iki susitikimo pabaigos.

Starto penkete rungtynes pradėjęs Jonas Valančiūnas per 23 minutes pelnė 4 taškus (2/8 dvitaškių), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, 3 sykius prasižengė, užsidirbo 1 bloką.

Linas Kleiza rungtynėms registruotas nebuvo. Minesotos klubui negalėjo padėti traumas besigydantys Kevinas Love`as ir Ricky Rubio.

Raptors“: Kyle'as Lowry 22 (7 atk. kam.), DeMaras DeRozanas 22 (7 atk. kam.), Alanas Andersonas 18, Andrea Bargnani 10 ... Jonas Valančiūnas 4.

Timberwolves“: Andrejus Kirilenka 17, Nikola Pekovičius 15, Derrickas Williamsas 9 (8 atk. kam.), Chase'as Budingeris 9, Jose Barea 9.