captcha

Jūsų klausimas priimtas

Antrąją nesėkmę Europos futbolo čempionato atrankos turnyre patyrė olandai

Pirmadienį sužaistos dar aštuonerios 2016 metų Europos futbolo čempionato atrankos turnyro trečiojo turo rungtynės, kuriose keturias pergales iškovojo šeimininkai, du susitikimus laimėjo svečiai ir dar du mačai baigėsi lygiosiomis.
AFP/Scanpix nuotr.
AFP/Scanpix nuotr.

Pirmadienį sužaistos dar aštuonerios 2016 metų Europos futbolo čempionato atrankos turnyro trečiojo turo rungtynės, kuriose keturias pergales iškovojo šeimininkai, du susitikimus laimėjo svečiai ir dar du mačai baigėsi lygiosiomis.

Antrąją nesėkmę patyrė pasaulio pirmenybių bronzos medalininkai Olandijos futbolininkai, svečiuose 0:2 (0:2) pralaimėję trečiąją pergalę iš eilės iškovojusiai Islandijos rinktinei, kuri pavijo grupės lyderę Čekijos vienuolikę.

Antrąjį tašką iškovojo ketvirtoje vietoje esanti Latvijos komanda, namuose susitikimą su Turkijos futbolininkais baigusi lygiosiomis 1:1 (0:0):

Islandija – Olandija             2:0 (2:0)

Įvarčiai – Gylfi Sigurdsson (10 min. iš 11 m baudinio ir 42 min.)

Latvija – Turkija                1:1 (0:0)

Latvija – Valerijs Šabala (54 min. iš 11 m baudinio);

Turkija – Bilal Kisa (47 min.).

Raudona kortelė: Gints Freimanis (90+1 min.).

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Čekija                     3 3 0 0  8:2  9

2. Islandija                  3 3 0 0  8:0  9

3. Olandija                   3 1 0 2  4:5  3

4. Latvija                    3 0 2 1  1:4  2

5. Turkija                    3 0 1 2  2:6  1

6. Kazachstanas               3 0 1 2  3:7  1

B grupės vienvalde lydere liko antrąją pergalę iškovojusi Velso rinktinė, savo aikštėje 2:1 (2:1) įveikusi Kipro ekipą. Ji surinko 7 taškus ir tašku lenkia antrąją pergalę per du susitikimus iškovojusią Izraelio komandą, kuri svečiuose 4:1 (2:1) sutriuškino Andoros vienuolikę.

Trečiosios šios grupės rungtynės tarp Bosnijos ir Hercegovinos bei Belgijos futbolininkų baigėsi lygiosiomis 1:1 (1:0):

Andora – Izraelis                1:4 (1:2)

Andora – Idelfons Lima (15 min. iš 11 m baudinio);

Izraelis – Omer Damari (3, 41 ir 82 min.), Tomer Hemed (90+6 min.)

Bosnija ir Hercegovina – Belgija 1:1 (1:0)

Bosnija ir Hercegovina – Edinas Džeko (28 min.);

Belgija – Radja Nainggolan (51 min.)

Velsas – Kipras                  2:1 (2:1)

Velsas – David Cotterill (13 min.), Hal Robson-Kanu (23 min.);

Kipras – Vincent Laban (36 min.).

Raudona kortelė: Andy King (47 min.)

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Velsas                     3 2 1 0  4:2  7

2. Izraelis                   2 2 0 0  6:2  6

3. Belgija                    2 1 1 0  7:1  4

4. Kipras                     3 1 0 2  4:5  3

5. Bosnija ir Hercegovina     3 0 2 1  2:3  2

6. Andora                     3 0 0 3  2:12 0

H grupėje išliko dvivaldystė – pirmauja trečiąsias pergales iškovojusios Kroatijos ir Italijos komandos: kroatai namuose net 6:0 (4:0) sutriuškino Azerbaidžaną, o italai svečiuose 1:0 (1:0) palaužė maltos ekipos pasipriešinimą.

Antrąją pergalę iškovojo ir trečioje vietoje įsitvirtino Norvegijos rinktinė, namuose 2:1 (1:1) įveikusi Bulgarijos Bulgarijos futbolininkus:

Kroatija – Azerbaidžanas         6:0 (4:0)

Įvarčiai – Andrej Kramarič (11 min.), Ivan Perič (34 ir 45 min.), Marcelo Brozovič (45+1 min.), Luka Modrič (56 min. iš 11 m baudinio), Rašad Sadigov (61 min. į savo vartus)

Malta – Italija                  0:1 (0:1)

Įvartis – Graziano Pelle (23 min.)

Raudonos kortelės: Michael Mifsud (27 min. – Malta); Leonardo Bonucci (73 min. – Italija).

Norvegija – Bulgarija            2:1 (1:1)

Norvegija – Tarik Elyounoussi (13 min.), Havard Nielsen (72 min.);

Bulgarija – Nikolay Bodurov (43 min.)

H grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Kroatija                   3 3 0 0  9:0  9

2. Italija                    3 3 0 0  5:1  9

3. Norvegija                  3 2 0 1  5:3  6

4. Bulgarija                  3 1 0 2  3:4  3

5. Malta                      3 0 0 3  0:6  0

6. Azerbaidžanas              3 0 0 3  2:10 0

Prancūzijoje vyksiančiame 2016 metų Europos futbolo pirmenybių finaliniame etape pirmą kartą dalyvaus 24 rinktinės, o turnyro šeimininkė atleista nuo atrankos varžybų. Dėl likusių 23 kelialapių kovoja 53 Senojo žemyno komandos, suskirstytos į devynias atrankos grupes.

Dvi geriausios grupių rinktinės ir sėkmingiausiai pasirodžiusi tarp trečiojoje pozicijoje likusių ekipų iš karto pateks į finalinį UEFA Euro 2016 (birželio 10–liepos 10 d.) futbolo čempionato etapą. Dėl likusių keturių vietų atkrintamosiose varžybose kovos aštuonios trečiąsias vietas grupėse užėmusios vienuolikės.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Sportas

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...