Iš Vokietijos – su pralaimėjimu: „Lietuvos rytas“ Eurolygoje nusileido „Brose Baskets“ (78:84)

Vilniaus „Lietuvos rytui“ neužteko gero Renaldo Seibučio pasirodymo penktadienį vykusiose Eurolygos rungtynėse su Bambergo „Brose Baskets“ ekipa  Vokietijoje pralaimėta 78:84. Banguotai žaidęs „Lietuvos rytas“ patyrė jau trečiąją nesėkmę.
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo vilniečiai – savo taškų sąskaitas atidarė Renaldas Seibutis ir Predragas Samardžiskis. Įpusėjus kėliniui „Lietuvos rytas“ pasiekė 8 taškų persvarą, tačiau kėlinio pabaigoje geriau sužaidė šeimininkai ir „Lietuvos rytas“ po pirmojo kėlinio pirmavo tik 1 tašku – 21:20.

Antrajame kėlinyje geriau trenerio pastabas vykdė „Brose Baskets“ – jiems pavyko persverti pirmojo kėlinio rezultatą ir atitrūkti 9 taškais. Vėl „Lietuvos rytą“ „traukė“ R. Seibutis, tačiau vokiečiai įjungė aukštesnę pavarą ir po antrojo kėlinio vilniečiai atsiliko 35:45.

Trečiajame kėlinyje pasižymėjo Janis Blūmas, o „Lietuvos rytui“ pavyko ne tik priartėti prie vokiečių, bet ir persversti rezultatą savo naudai 64:62.  Tuo metu paskutiniame rungtynių ketvirtyje šeimininkai spurtavo jau 15:0 ir nepaliko vilčių vilniečiams laimėti rungtynių – „Lietuvos rytas“ nusileido 78:84.

Bambergo „Brose Baskets“ komandoje daugiausiai taškų pelnė Bostjanas Nachbaras (22) ir Antonas Gavelis (22).

Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipoje pasižymėjo R. Seibutis (24),  Nemanjas Nedovičius – (15) ir J. Blūmas (12).

Primename, kad pirmosiose Eurolygos rungtynėse sostinės ekipa išvykoje nusileido Maskvos CSKA (73:75). Antrąsias rungtynes vilniečiai namuose neatsilaikė prieš „Barceloną“ (67:49). Tik praėjusią savaitę vilniečiai savoje arenoje nutraukė nesėkmių seriją ir įveikė Belgrado „Partizan“.

Kitas rungtynes „Lietuvos rytas“ žais prieš  „Besiktas“ ekipą „Siemens“ arenoje, Vilniuje.