LKL: pergales iškovojo „Neptūnas“, „Lietuvos rytas“ ir „Žalgiris“

Ketvirtadienį sužaistos dar trejos Lietuvos krepšinio lygos (BEKO-LKL) reguliariojo sezono rungtynės, kuriose pergalių serijas pratęsė Klaipėdos „Neptūno“ ir Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandos. Pergalę iškovojo ir „Žalgiris“.
bc.lrytas.lt nuotr.

Šeštąją pergalę iš eilės iškovoję bei vienuolikos komandų turnyre pirmaujantys LKL vicečempionai „Neptūno“ krepšininkai svečiuose tik po sėkmingo ketvirtojo kėlinuko 78:65 (18:16, 11:17, 23:21, 26:11) nugalėjo aštuntojoje pozicijoje likusį Panevėžio „Lietkabelį“ (1 pergalė ir 4 pralaimėjimai).

20 taškų nugalėtojams pelnė Mindaugas Girdžiūnas, 12 – Martynas Mažeika, po 11 – Egidijus Dimša bei Valdas Vasylius.

Šeimininkų gretose rezultatyviu žaidimu išsiskyrė Ivanas Neliubovas (20 tšk.), Tautvydas Lydeka ir Žygimantas Jonušas (po 14 tšk.).

Penktąją pergalę iš eilės iškovojęs praėjusio sezono bronzos medalininkas „Lietuvos ryto“ klubas išvykoje 77:56 (15:13, 15:17, 21:9, 28:17) nugalėjo trečiojoje pozicijoje likusią Utenos „Juventus“ (4/2) ekipą.

19 taškų į šeimininkų krepšį įmetė Antanas Kavaliauskas, 15 – Mindaugas Lukauskis, 9 – Adas Juškevičius.

Uteniškiams Rashaunas Broadusas pelnė 20 taškų, Simas Buterlevičius – 8, Arvydas Šikšnius ir Saulius Kulvietis – po 7.

Lietuvos krepšinio lygos čempionas po pergalės Alytuje susigrąžino trečiąją poziciją

Paskutiniosiose Lietuvos krepšinio lygos (BEKO-LKL) reguliariojo sezono ketvirtadienio rungtynėse čempiono titulą ginantis Kauno „Žalgiris“ 81:76 (24:19, 15:15, 17:21, 25:21) įveikė Alytaus „Dzūkijos“ krepšininkus ir, iškovojęs ketvirtąją pergalę iš penkių galimų, pakilo į trečiąją vietą.

Po 18 taškų nugalėtojams pelnė Lukas Lekavičius ir Jamesas Andersonas, po 9 – Vaidas Kariniauskas, Paulius Jankūnas ir Artūras Milaknis.

Ketvirtąją nesėkmę per šešis susitikimus patyrusioje ir šeštojoje pozicijoje likusioje „Dzūkijos“ ekipoje sėkmingiausiai žaidė Michaelas Dixonas (16 tšk.), Vilmantas Dilys (14 tšk.), Martynas Paliukėnas ir Osvaldas Mačernis (po 9 taškus).

BEKO-LKL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų skirtumas):

1. Klaipėdos „Neptūnas“         6  6  0  563:430
2. Vilniaus „Lietuvos rytas“     5  5  0  442:323
3. Kauno „Žalgiris“                  5  4  1  425:353
4. Utenos „Juventus“              6  4  2  435:440
5. Šiaulių „Šiauliai“                 4  3  1  373:351
6. Alytaus „Dzūkija“                6  2  4  468:446
7. Kėdainių „Nevėžis“             7  2  5  492:652
8. Panevėžio „Lietkabelis“      5  1  4  382:412