Pirmame kontroliniame „Rockets“ mače D. Motiejūnas buvo nesulaikomas

Ikisezoninių NBA kontrolinių rungtynių maratoną antradienį pradėjo „Houston Rockets“ ekipa – mūšius lietuvio Donato Motiejūno atstovaujama komanda pradėjo pergale. „Rockets“ išvykoje 111:108 (25:29, 29:35, 26:18, 31:26) nugalėjo „Dallas Mavericks“ (0/1) krepšininkus.
Sipa USA/Scanpix nuotr.

Mače labiausiai pasižymėjo Lietuvos krepšino rinktinės žaidėjas D. Motiejūnas – jis ne tik ilgiausiai buvo aikštėje, tačiau ir įmetė daugiausiai taškų.

Lietuvis per 27 minutes įsūdė 18 taškų (7/11 dvitaškių, 4/8 baudų), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 3 sykius prasižengė.

Likus 7 sek. iki ketvirtojo kėlinio pabaigos „Mavericks“ gynėjas Galis Mekelis pataikė tritaškį ir išlygino rezultatą – 108:108.

Tačiau kitoje atakoje prieš tritaškį metusį „Rockets“ naujoką Kostą Papanikolaou buvo prasižengta ir jo pataikyti trys baudos metimai lėmė „raketų“ sėkmę.

Hjustono komandai 17 taškų įmetė Jamesas Hardenas, po 12 – Trevoras Ariza ir K. Papanikolaou, 11 – Jeffas Adrienas.

Dalaso ekipoje išsiskyrė Chandleris Parsonsas, kuris į buvusios komandos krepšį įmetė 14 taškų. Po 13 taškų surinko Monta Ellisas ir Charlie Villanueva.