Paaiškėjo tarptautinės buriavimo regatos nugalėtojai

14-ąjį kartą Kauno mariose surengtoje tarptautinėje regatoje „Rudens vėjas“ Lietuvos atstovai užėmė penkias pirmąsias vietas.
Asociatyvi V. Skaraičio (BFL) nuotr.

„Optimist“ A grupėje aukso medalį iškovojo Laurynas Ivanauskas, „Optimist“ B klasėje – lenkas Mikolajus Merkleras.

Dviviečių „470“ klasės laivų varžybose triumfavo Emilis Valentinaitis ir Antanas Gerasimavičius.

„Laser Radial“ laivų klasėje stipriausia buvo lietuvė Viktorija Andrulytė, o „Laser Standart“ grupėje nugalėjo estas Karelas Krūsmagis (Kaarel Kruusmagi).

„Laser 4.7“ klasės varžybose triumfavo Airidas Rutkauskas, „Finn“ klasėje – Adomas Janulionis.

Regatoje dalyvavo 202 sportininkai iš Lietuvos, Latvijos, Baltarusijos, Rusijos ir Lenkijos.