Sensacija A lygoje: antrąją pergalę iškovojo „Dainava“

Alytaus „Dainava“ šį sezoną Lietuvos futbolo A lygoje tikrai neturėjo daug progų džiaugtis. Tačiau šeštadienį Alytuje „Dainava“ pateikė sensaciją ir 2:0 nugalėjo trečioje vietoje žengiančią Pakruojo „Kruojos“ ekipą.
fkdainava.lt nuotr.

Pirmasis įvartis į Pakruojo komandos vartus skriejo 64-ąją minutę, kai L. Mariani sulaukė puikaus perdavimo, pabėgo nuo varžovų gynėjų ir užtikrintai nuginklavo M. Matuzą.

89-ąją minutę „Kruojos“ gynėjai vaikiškai suklydo, kamuolys atšoko K. Balčiūnui, kuris vienu lietimu nukreipė kamuolį į vartus. Šeimininkai šventė įvartį tarsi būtų laimėję Čempionų lygą.

Tai buvo vos antra alytiškių pergalė po 26 pralaimėjimų ir dviejų lygiųjų.

Po šios pergalės alytiškai turi aštuonis taškus ir lieka paskutinėje pozicijoje.