„Formulės-1“ varžybose – ketvirtoji iš eilės vokiečio S. Vettelio pergalė

Pasaulio „Formulės-1“ automobilių lenktynių čempionato 17-ąjį etapą – Indijos „Grand Prix“ lenktynes – sekmadienį laimėjo sezono lyderis „Red Bull-Renault“ komandos pilotas vokietis Sebastianas Vettelis. Tai buvo ketvirtoji iš eilės 25-erių metų Vokietijos lenktynininko pergalė.
EPA-ELTA nuotr.

S. Vettelis šį sezoną laimėjo penkis etapus, o per visą karjerą – 26.

Antras finišavo „Ferrari“ pilotas ispanas Fernando Alonso, o trečias – iš pirmosios pozicijos startavusio S. Vettelio komandos draugas australas Markas Webberis. Ketvirtąją ir penktąją vietas užėmė „McLaren-Mercedes“ pilotai – britai Lewisas Hamiltonas ir Jensonas Buttonas, o šeštas finišavo brazilas Felipe Massa („Ferrari“).

Pirmaujantis S. Vettelis turi 240 taškų. Antrąją vietą užimantis F. Alonso atsilieka 13 taškų. Trečiojoje vietoje – suomis Kimi Raikkonenas („Lotus-Renault“), surinkęs 173 taškus.

18-asis čempionato etapas – Abu Dabio „Grand Prix“ lenktynės – vyks lapkričio 4 dieną. Iki čempionato pabaigos liko trys etapai.