Legendų dvikovoje pajėgesni buvo „Žalgirio“ veteranai

Kauno „Žalgirio“ komandos veteranai įrodė, jog savo sugebėjimų jie dar neprarado ir gali mesti rimtą iššūkį varžovams. Legendiniai Lietuvos krepšininkai draugiškose rungtynėse namuose 46:45 palaužė savo kolegas iš Maskvos CSKA klubo.
ELTA nuotr.
ELTA nuotr.

Iki mačo pabaigos likus žaisti 18 sekundžių minimalų pranašumą dar turėjo svečiai iš Rusijos (44:45), tačiau Vitoldas Masalskis smeigė tolimą dvitaškį ir privertė CSKA prašyti minutės pertraukėlės.

Po pertraukėlės grįžę rusai dar galėjo išplėšti pergalę, bet varžovo metimą blokavo Arvydas Sabonis, o kitas šūvis nepasiekė tikslo ir istorinę pergalę iškovojo žalgiriečiai.

Rungtynėse buvo žaidžiami du kėliniai po 15 minučių.

Kaip ir žadėjo, Garastas į aikštelę išleido Vladimirą Romanovą, kuris buvo pasitiktas sirgalių švilpimu. „Žalgirio“ savininkas taškais nepasižymėjo.

„Žalgiris“: Arvydas Sabonis 16, Mindaugas Arlauskas 10, Sergejus Jovaiša 9.

CSKA: Igoris Kudelinas 19, Sergejus Tarakanovas 11.

„Žalgirio“ marškinėlius vilkėjo Arvydas Sabonis, Sergejus Jovaiša, Vitoldas Masalskis, Mindaugas Arlauskas, kiti žinomi Kauno komandos žaidėjai, o CSKA veteranų gretose buvo Vladimiras Tkačenka, Sergejus Tarakanovas, Anatolijus Myškinas, Heino Endenas, Aleksandras Meleškinas.