captcha

Jūsų klausimas priimtas

Po Europos taurės burtų paaiškėjo „Lietuvos ryto“ varžovai grupėje

Pirmadienį 13 val. Barselonoje buvo traukiami šio sezono Europos taurės krepšinio turnyro burtai: vienintelis šiose varžybose dalyvausiantis mūsų šalies klubas Vilniaus „Lietuvos rytas“ sužinojo savo būsimus varžovus grupėje. Sostinės ekipos varžovais pirmame varžybų etape – E grupės varžybose – tapo Bandirmos „Banvit“ (Turkija), Volgogrado „Krasnyj Oktiabr“ (Rusija), Belgrado „Partizan“ (Serbija), Jeruzalės „Hapoel“ (Izraelis) ir Ploješčio „CSU Asesoft“ (Rumunija).
B. Barausko (BFL) nuotr.
B. Barausko (BFL) nuotr.

Pirmadienį 13 val. Barselonoje buvo traukiami šio sezono Europos taurės krepšinio turnyro burtai: vienintelis šiose varžybose dalyvausiantis mūsų šalies klubas Vilniaus „Lietuvos rytas“ sužinojo savo būsimus varžovus grupėje. Sostinės ekipos varžovais pirmame varžybų etape – E grupės varžybose – tapo Bandirmos „Banvit“ (Turkija), Volgogrado „Krasnyj Oktiabr“ (Rusija), Belgrado „Partizan“ (Serbija), Jeruzalės „Hapoel“ (Izraelis) ir Ploješčio „CSU Asesoft“ (Rumunija).

Pagal naują varžybų schemą, 36 komandos, pagal geografinį padalinimą, buvo suskirstytos į dvi konferencijas. „Lietuvos rytas“ žais antroje konferencijoje, o vienoje grupėje mūsiškiai niekaip negalėjo susitikti su Rimo Kurtinaičio treniruojamos Maskvos srities „Chimki“ ir Krasnodaro „Lokomotiv“ klubo, kuriame dėl traumos kol kas nežaidžia Mantas Kalnietis, komandomis. Mat abu šie klubai su „Lietuvos rytu“ pateko į pirmąjį burtų krepšelį.

Reguliarusis Europos taurės sezonas vyks spalio 14–gruodžio 17 dienomis.

Į „Last 32“ etapą pateks keturios stipriausios grupių ekipos, prie jų prisijungs iš Eurolygos iškritę aštuoni klubai – bus suformuotos aštuonios grupės po keturias komandas.

Po dvi stipriausias grupės ekipas pateks į kovo 3 dieną prasidėsiantį Europos taurės aštuntfinalio etapą.

Europos taurės savininkas automatiškai iškovos kelialapį į 2015-2016 metų Eurolygos turnyrą.

Burtai, suskirstę ekipas į grupės:

1-oji konferencija

A grupė

Bambergo „Brose Baskets“ (Vokietija)

Saragosos CAI (Ispanija)

Emilijos Redžo „Grissin Bon“ (Italija)

Strasbūro SIG (Prancūzija)

Paryžiaus „Levallois“ (Prancūzija)

Bonos „Telekom Baskets“ (Vokietija)

B grupė

Kantu „Acqua Vitasnella“ (Italija)

Gran Kanarijos Las Palmo „Herbalife“ (Ispanija)

Ostendės „Telenet“ (Belgija)

Vilerbano ASVEL (Prancūzija)

Dižono JDA (Prancūzija)

Kvakenbriuko „Artland Dragons“ (Vokietija)

C grupė

Nimburko ČEZ (Čekija)

Sevilijos „Baloncesto“ (Ispanija)

Romos „Acea Virtus“ (Italija)

Šarlerua „Spirou Belgacom“ (Belgija)

Nansi SLUC (Prancūzija)

Oldenburgo „EWE Baskets“ (Vokietija)

2-oji konferencija

D grupė

Maskvos srities „Chimki“ (Rusija)

Stambulo „Besiktas“ (Turkija)

Sankt Peterburgo „Zenit“ (Rusija)

Rygos VEF (Latvija)

Liublianos „Olimpija“ (Slovėnija)

Solnoko „Olaj“ (Vengrija)

E grupė

Vilniaus „Lietuvos rytas“ (Lietuva)

 Bandirmos „Banvit“ (Turkija)

 Volgogrado „Krasnyj Oktiabr“ (Rusija)

Belgrado „Partizan“ (Serbija)

Jeruzalės „Hapoel“ (Izraelis)

Ploješčio „CSU Asesoft“ (Rumunija)

F grupė

Krasnodaro „Lokomotiv“ (Rusija)

Izmiro „Pinar Karsiayaka“ (Turkija)

Podgoricos „Budučnost“ (Juodkalnija)

„Ventspils“ (Latvija)

Zelionos Guros „Stelmet“ (Lenkija)

Salonikų PAOK (Graikija)

-------------------------

Po savaitgalį pasibaigusio Eurolygos kvalifikacinio turnyro paaiškėjo visos dėl Europos taurės kovosiančios komandos, kurios pagal pajėgumą buvo suskirstytos į krepšelius.

Antrame pagal pajėgumą Senojo žemyno krepšinio turnyro reguliariajame sezone žais 36 komandos, suskirstytos į dvi konferencijas, o vėliau ir į šešias grupes.

Burtų krepšeliai:

1 konferencija

1 krepšelis: Nimburko ČEZ (Čekija), Kantu „Acqua Vitasnella“ (Italija) ir Bambergo „Brose Baskets“ (Vokietija)

2 krepšelis: Saragosos CAI, Sevilijos „Baloncesto“ ir Gran Kanarijos Las Palmo „Herbalife“ (visos Ispanija)

3 krepšelis: Ostendės „Telenet“ (Belgija), Romos „Acea“ ir Emilijos Redžo „Grissin Bon“ (abu Italija)

4 krepšelis: Liono Vilerbano ASVEL (Prancūzija), Šarlerua „Spirou Belgacom“ (Belgija) ir Strasbūro SIG (Prancūzija)

5 krepšelis: Nansi SLUC, Dižono JDA, Paryžiaus „Levallois“ (visi Prancūzija)

6 krepšelis: Oldenburgo „EWE Baskets“, Bonos „Telekom Baskets“ ir Kvakenbriuko „Artland Dragons“ (visi Vokietija)

2 konferencija

1 krepšelis: Maskvos srities „Chimki“, Krasnodaro „Lokomotiv“ (abu Rusija) ir Vilniaus „Lietuvos rytas“ (Lietuva).

2 krepšelis: Bandirmos „Banvit“, Stambulo „Besiktas“ ir Izmiro „Pinar Karsiayaka“ (Turkija)

3 krepšelis: Podgoricos „Budučnost“ (Juodkalnija), Sankt Peterburgo „Zenit“ ir Volgogrado „Krasnyj Oktiabr“ (abu Rusija)

4 krepšelis: Belgrado „Partizan“ (Serbija), Rygos VEF ir „Ventspils“ (abu Latvija)

5 krepšelis: Jeruzalės „Hapoel“ (Izraelis), Liublianos „Olimpija“ (Slovėnija) ir Zelionos Guros „Stelmet“ (Lenkija)

6 krepšelis: Salonikų PAOK (Graikija), Ploješčio „CSU Asesoft“ (Rumunija) ir Solnoko „Olaj“ (Vengrija).

Šaltinis www.15min.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Sportas

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close