„Žalgirio“ krepšininkai laimėjo Kauno „Akropolio“ taurės turnyrą

Kauno „Akropolio“ taurės turnyro finale sekmadienį Lietuvos čempionas Kauno „Žalgiris“ 65:49 (10:23, 23:9, 11:7, 21:10) nugalėjo be traumuoto Manto Kalniečio žaidusią Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ (Rusija) komandą.
Aliaus Koroliovo (15min.lt) nuotr.

Po 10 žaidimo minučių žalgiriečiai atsiliko 10:23, tačiau vėliau perėmė kontrolę į savo rankas. Prieš ilgąją pertrauką turnyro šeimininkai persvėrė rezultatą savo naudai 33:32, po trijų ketvirčių pirmavo 44:39, o paskutinį kėlinį laimėjo 21:10 ir iškovojo užtikrintą pergalę.

„Žalgiriui“ Artūras Gudaitis ir Jamesas Andersonas pelnė po 10 taškų, Robertas Javtokas – 9, Artūras Milaknis ir Edgaras Ulanovas – po 6.

Krasnodaro ekipoje 11 taškų surinko Derrickas Brownas, 8 – Richardas Hendrixas.