Dviratininkas R. Navardauskas pasaulio čempionate finišavo 15-as

Lietuvos dviratininkas Ramūnas Navardauskas sekmadienį Ispanijoje pasibaigusio 81-ojo pasaulio dviračių sporto plento čempionato vyrų grupinėse lenktynėse užėmė 15-ąją vietą.
A. Ufarto (BFL) nuotr.

Nugalėjo 24-erių metų lenkas Michalas Kviatkovskis (Michal Kwiatkowski). Jis 254,8 km (14 ratų po 18,2 km) nuvažiavo per 6 val. 29 min. 7 sek. Lenkijos dviratininkas praėjusių metų planetos pirmenybėse iškovojo auksą komandų atskiro starto lenktynėse.

Antras finišavo 34-erių metų australas Saimonas Džeransas (Simon Gerrans), trečias – 34-erių metų ispanas Alechandras Valverdė (Alejandro Valverde). Abu jie nuo nugalėtojo atsiliko 1 sek. A. Valverdė pasaulio pirmenybių bronzą pelnė ketvirtąjį kartą. Jis du kartus yra tapęs pasaulio vicečempionu.

26-erių metų R. Navardauskas nugalėtojui pralaimėjo 7 sek.

Nugalėtojo titulą gynęs portugalas Rujis Kosta (Rui Costa) užėmė 23-iąją vietą.

23-ejų metų lietuvis Žydrūnas Savickas ir 28-erių metų Ignatas Konovalovas nefinišavo.