Kauno „Žalgiris“ parsiveža trečiąją pergalę Eurolygoje – įveikta ir Pirėjo „Olympiacos“ (79:61)

Ketvirtadienio naktį kauniečiai išvykoje atlaikė Eurolygos čempionų spaudimą ir užtikrintai nugalėjo Pirėjo „Olympiacos“ 79:61. Tai jau trečioji kauniečių pergalė Eurolygoje – praėjusią savaitę išvykoje jie įveikė Vitorijos „Caja Laboral“, o dar anksčiau namuose sutriuškino Zagrebo „Cedevita“.
Kauno „Žalgiris“ mėgina išplėšti trečiąją pergalę Eurolygoje, BFL nuotr.

Pirmąjį kėlinį geriau pradėjo šeimininkai, spurtavę 8:2. Pasivyti varžovus žalgiriečiams pavyko tik kėlinio pabaigoje, tačiau šeimininkai pirmavo 17:14. Tuo metu antrajame rungtynių kėlinyje greitai tris pražangas susirinko Kšištofas Lavrinovičius, o kauniečiams nepavyko pirmosios rungtynių pusės užbaigti pirmaujant  – Kauno „Žalgiris“ atsiliko 33:39.

Trečiajame kėlinyje žalgiriečiai sugebėjo persverti rungtynių rezultatą ir po Marko Popovičiaus tritaškių išsiveržė į priekį rezultatu 59:49. Paskutiniajame ketvirtyje „Žalgiris“ įgijo rekordinę – 20 taškų – persvarą prieš „Olympiacos“ ir pirmavo 71:51. Panašus skirtumas išsilaikė iki rungtynių pabaigos, o kauniečiai šventė istorinę pergalę 79:61.

Pirėjo „Olympiacos“ daugiausiai taškų pelnė Kyle'as Hinesas (15), Georgios Printezis (12) ir Evangelasos Mantzaris (11).

Kauno „Žalgirio“ ekipoje pasižymėjo Marko Popovičius (16), Oliveris Lafayette'as (10) ir Ibrahimas Jaaberas su Darjušu Lavrinovičiumi po 9.

Komandų statistika:

Pirėjo „Olympiacos“ - Kauno „Žalgiris“ 61:79 (17:14, 22:19, 10:26, 12:20).

Blokai: „Olympiakos“ 4 – „Žalgiris“ 1;

Klaidos: „Olympiakos“ 22 – „Žalgiris“ 13.

Praėjusią savaitę išvykoje nugalėjęs Vitorijos „Caja Laboral“ (77:71), o namuose sutriuškinęs Zagrebo „Cedevita“ (90:62), Kauno klubas įsitvirtino C grupės viršūnėje. Tuo metu Pirėjo „Olympiacos“ šiuo metu grupėje yra ketvirti.

Kitą savaitę Kauno „Žalgiris“ savo arenoje Kaune susigrums su dar viena grupės lydere – Milano „EA7 Emporio Armani“ komanda.