Prienuose paaiškėjo Lietuvos orientavimosi sporto čempionato naktinėje trasoje nugalėtojai

Prienuose vykusio Lietuvos orientavimosi sporto čempionato naktinėje trasoje nugalėtojais tapo Alytaus „Dainavos“ klubo atstovai Henrikas Paužas ir Sandra Paužaitė.
Š. Mažeikos (BFL) nuotr.

Vyrų varžybose H. Paužas 8,8 km trasą su 23 kontrolės punktais įveikė per 55 min. 14 sek.

Antrąją vietą užėmė Algirdas Bartkevičius (57 min. 22 sek.), trečiąją – Justinas Misiūnas (59.23).

Moterų varžybose S. Paužaitė 5,9 km trasą su 15 kontrolės punktų įveikė per 51 min. 33 sek.

Antrąją vietą iškovojo Evelina Grigaitė (1:03.49), trečiąją – Vesta Ambrazaitė (1:16.26).

Rūdininkų poligone vykusiose Lietuvos klubų taurės varžybose nugalėjo Šiaulių „Igtisos“ komanda, kuri estafečių trasą įveikė per 3 val. 20 min. 7 sek.

Antrąją vietą užėmė Vilniaus „Ąžuolo“ klubo sportininkai. Jie trasoje užtruko 3 val. 26 min. 11 sek. Trečioji vieta atiteko Prienų „Šilo“ komandai (3:27.07).