D. Wade'ui prametus, „Celtics“ išlygino konferencijos finalo rezultatą

Dwyane'as Wade'as suklaidino Marquisą Danielsą ir turėjo progą išplėšti pergalę bei susikrauti solidžią persvarą serijoje. Tačiau jo metimas skriejo pro šalį ir kova NBA Rytų konferencijos finale prasidės iš naujo.
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Bostono „Celtics“ namie 93:91 (34:23, 27:24, 12:21, 16:21, 4:2) nugalėjo Majamio „Heat“ ir išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą 2-2.

Po to, kai Rajonas Rondo pratęsime likus žaisti 21 sekundę pataikė tik vieną baudos metimą iš dviejų, „Heat“ gavo progą išlyginti rezultatą arba persverti. Wade'as pasirinko pastarąjį variantą, tačiau jo metimas aidint sirenai skriejo pro šalį ir pilnutėlė Bostono arena lengviau atsikvėpė.

Prieš tai „Heat“ panaikino 16 taškų deficitą, turėtą trečiajame kėlinyje, ir turėjo progą išplėšti pergalę ketvirto kėlinio pabaigoje, tačiau Udonis Haslemas tada metė netaikliai.

Vos prasidėjus pratęsimui „Celtics“ kapitonas Paulas Pierce'as užsidirbo šeštąją pražangą, o Haslemo dėjimas išvedė „Heat“ į priekį. Tačiau kaip paaiškėjo vėliau, tai buvo vieninteliai „Heat“ taškai pratęsime.

Netrukus LeBronas Jamesas užsidirbo šeštąją pražangą ir pirmą kartą per pastaruosius ketverius metus nebaigė rungtynių dėl išnaudoto pražangų limito. Mačo pabaigoje „Celtics“ ekipai šyptelėjo sėkmė ir pirmosios ketverios rungtynės serijoje tapo bereikšmės.

Tai buvo jau antras pratęsimas šioje serijoje. Antrosiose rungtynėse pergalę po papildomos atkarpos 115:111 šventė „Heat“.

Kitos rungtynės naktį iš antradienio į trečiadienį vyks Majamyje.

„Celtics“: Paulas Pierce'as 23, Kevinas Garnettas 17 (14 atk. kam.), Ray Allenas 16, Rajonas Rondo 15 (15 rez. perd.), Brandonas Bassas 11, Keyonas Doolingas 10.

„Heat“: LeBronas Jamesas 29, Dwyane'as Wade'as 20, Mario Chalmersas ir Udonis Haslemas (17 atk. kam.) po 12.