V. Garasto taurės turnyre „Žalgiris“ palaužė „Lietuvos rytą“

Klaipėdoje ir Palangoje vykstančiame aštuonių komandų tarptautiniame Vlado Garasto taurės krepšinio turnyre šeštadienį vyko bene daugiausiai intrigos kėlusi dvikova. Pirmą kartą naujajame sezone vieni prieš kitus išsirikiavo Kauno „Žalgirio“ ir Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai.
N. Jankausko (DELFI.lt) nuotr.

Banguotai vykusias rungtynes laimėjo jų pabaigoje tiksliau sužaidęs „Žalgirio“ klubas. Kauniečiai įveikė „Lietuvos ryto“ krepšininkus rezultatu 70:66.

Prasidėjus paskutinei ketvirto kėlinio minutei Travisas Leslie pataikė du baudų metimus ir išlygino rezultatą – 66:66. Bet jau kitos atakos metu Kauno klubą tritaškiu metimu į priekį išvedė jaunasis Vaidas Kariniauskas. Jamesas Andersonas po to dar pataikė vieną baudos metimą ir Kauno „Žalgiris“ šventė dramatišką pergalę.