captcha

Jūsų klausimas priimtas

G. Arlauskio komanda Europos lygos starte iškovojo triuškinančią pergalę

Europos futbolo lygos pirmojo turo rungtynėse J grupėje ketvirtadienį Bukarešto „Steaua“ (Rumunija), kuriai atstovauja vartininkas Giedrius Arlauskis, namuose net 6:0 (0:0) nugalėjo be traumuoto Luko Spalvio rungtyniaujančią „Aalborg BK“ (Danija) ekipą.
Reuters/Scanpix nuotr.
Reuters/Scanpix nuotr.

Europos futbolo lygos pirmojo turo rungtynėse J grupėje ketvirtadienį Bukarešto „Steaua“ (Rumunija), kuriai atstovauja vartininkas Giedrius Arlauskis, namuose net 6:0 (0:0) nugalėjo be traumuoto Luko Spalvio rungtyniaujančią „Aalborg BK“ (Danija) ekipą.

Nugalėtojams tris įvarčius pelnė Claudiu Keseru (61, 65, 72), du – Raulis Rusescu (59 – iš 11 m, 73), kartą pasižymėjo Lucianas Sanmarteanas (51).

57-ąją min. iš aikštės buvo išvarytas „Aalborg BK“ klubo vartininkas Nicolai Larsenas.

G. Arlauskis žaidė visą susitikimą.

Europos lygos varžybas pradėjo 48 klubai, suskirstyti į 12 grupių. Į atkrintamąsias varžybas pateks po dvi geriausias grupių ekipas.

Ketvirtadienio rungtynių rezultatai.

A grupė.

Mėnchengladbacho „Borussia“ (Vokietija) – „Villarreal“ (Ispanija) 1:1 (1:0). Įvarčiai: Patrickas Herrmannas (21 min.); Ikechukwu Uche (68).

Limasolio „Apollon“ (Kipras) – „FC Zuerich“ (Šveicarija) 3:2 (2:0). Fotis Papoulis (9), Marcos Gullon (40), Philippe Koch (87 – į savo vartus); Avraham Rikan (50), Gilles Yapi (53). Pašalinti – Marcos Gullon (80); Yassine Chikhaoui (90).

B grupė.

„Club Brugge“ (Belgija) – „Torino“ (Italija) 0:0.

„Koebenhavn“ (Danija) – Helsinkio HJK (Suomija) 2:0 (0:0). Nicolai Jorgensen (68, 81). Nerealizuotas 11 m baudinys – Andreas Cornelius („Koebenhavn“, 62).

C grupė.

Belgrado „Partizan“ (Serbija) – „Tottenham Hotspur“ (Anglija) 0:0.

Stambulo „Besiktas“ (Turkija) – Tripolės „Asteras“ (Graikija) 1:1 (1:0). Gokhan Tore (33); Facundo Parra (88).

D grupė.

„FC Salzburg“ (Austrija) – Glazgo „Celtic“ (Škotija) 2:2 (1:1). Alan (36), Jonatan Soriano (78); Mubarak Wakaso (14), Scott Brown (60).

Zagrebo „Dinamo“ (Kroatija) – „Astra Giurgiu“ (Rumunija) 5:1 (3:0). El Arbi Hilal Soudani (17, 24, 45+1), Angelo Henriquez (70), Ante Čorič (90+2); Aurelian Chitu (82).

E grupė.

Eindhoveno PSV (Olandija) – Prajos „Estoril“ (Portugalija) 1:0 (1:0). Luuk de Jong (26 – iš 11 m).

Atėnų „Panathinaikos“ (Graikija) – Maskvos „Dinamo“ (Rusija) 1:2 (0:1). Thanasis Dinas (63); Aleksandr Kokorin (40), Aleksei Jonov (49).

F grupė.

„Qarabag“ (Azerbaidžanas) – „AS Saint-Etienne“ (Prancūzija) 0:0.

Dnepropetrovsko „Dnipro“ (Ukraina) – Milano „Inter“ (Italija) 0:1 (0:0). Danilo D'Ambrosio (71). Pašalintas – Ruslan Rotan („Dnipro“, 68).

G grupė.

Lježo „Standard“ (Belgija) – „HNK Rijeka“ (Kroatija) 2:0 (0:0). Laurent Ciman (74), Vinicius Araujo (87).

„Sevilla“ (Ispanija) – Roterdamo „Feyenoord“ (Olandija) 2:0 (2:0). Grzegorz Krychowiak (8), Stephane Mbia (31).

H grupė.

Lilio LOSC (Prancūzija) – „Krasnodar“ (Rusija) 1:1 (0:1). Simon Kjaer (63); Ricardo Laborde (35).

„Everton FC“ (Anglija) – „VfL Wolfsburg“ (Vokietija) 4:1 (2:0). Ricardo Rodriguez (15 – į savo vartus), Seamus Coleman (45+1), Leighton Baines (47 – iš 11 m), Kevin Mirallas (89); Ricardo Rodriguez (90+4).

I grupė.

Berno „Young Boys“ (Šveicarija) – Bratislavos „Slovan“ (Slovakija) 5:0 (2:0). Jan Lecjaks (5), Renato Steffen (29), Raphael Nuzzolo (63), Adrian Nikci (80), Guillaume Hoarau (90+2).

„SSC Napoli“ (Italija) – Prahos „Sparta“ (Čekija) 3:1 (1:1). Gonzalo Higuain (23 – iš 11 m), Dries Mertens (51, 81); Josef Hušbauer (14).

J grupė.

Bukarešto „Steaua“ (Rumunija) – „Aalborg BK“ (Danija) 6:0 (0:0). Lucian Sanmartean (51), Raul Rusescu (59 – iš 11 m, 73), Claudiu Keseru (61, 65, 72). Pašalintas – Nicolai Larsen („Aalborg BK“, 57).

„Rio Ave“ (Portugalija) – Kijevo „Dinamo“ (Ukraina) 0:3 (0:2). Andrei Jarmolenko (20), Younes Belhanda (25), Artiom Kravec (70).

K grupė.

Salonikų PAOK (Graikija) – Minsko „Dinamo“ (Baltarusija) 6:1 (4:0). Nemanja Nikolič (3 – į savo vartus), Stefanos Athanasiadis (11, 16, 28), Dimitris Papadopoulos (50), Fanis Tzandaris (90); Nemanja Nikolič (80). Pašalintas – Slobodan Simovič („Dinamo“, 63).

Florencijos „Fiorentina“ (Italija) – „EA Guingamp“ (Prancūzija) 3:0 (1:0). Juan Vargas (34), Juan Cuadrado (67), Federico Bernardeschi (88). Pašalintas – Moustapha Diallo („EA Guingamp“, 38).

L grupė.

Charkovo „Metalist“ (Ukraina) – „Trabzonspor“ (Turkija) 1:2 (0:1). Vlodimir Gomeniuk (61); Kevin Constant (25), Avraam Papadopoulos (90+4).

Varšuvos „Legia“ (Lenkija) – „KSC Lokeren OV“ (Belgija) 1:0 (0:0). Miroslav Radovič (58).

Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Sportas

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...