VTB Vieningoje lygoje – trečioji „Lietuvos ryto“ nesėkmė

Net 25 taškais po trijų kėlinių atsilikusi Vilniaus „Lietuvos ryto“ (1-3) komanda buvo arti sensacijos. Visgi Dariaus Maskoliūno auklėtiniai VTB Vieningoje lygoje patyrė trečiąją nesėkmę.
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Lietuvos krepšinio lygos vicečempionai svečiuose 68:74 (12:18, 11:26, 13:14, 32:16) pralaimėjo Kazanės „Uniks“ (2-1) ekipai, kurią treniruoja Aco Petrovičius ir Gintaras Krapikas.

Vieną po kito taiklius metimus į varžovų krepšį siuntę Nemanja Nedovičius ir Leonas Radoševičius pradėjo didžiuliais žingsniais artėti prie „Uniks“ komandos.

Likus žaisti pusantros minutės po Eimanto Bendžiaus tritaškio skirtumas sumenko iki 64:68. Vėliau komandos apsikeitė taikliomis atakomis, o Petras Samoylenka padidino pranašumą iki 74:68, o vilniečiams pritrūko laiko.

Baudos metimus „Lietuvos rytas“ metė viso labo 67 proc. taiklumu (16:24). Verta pastebėti, kad po trijų kėlinių Artūras Jomantas su trimis pelnytais taškais pateko į rezultatyviausių komandos žaidėjų trejetą.

„Uniks“: Kostas Kaimakoglou – 18, Chuckas Eidsonas – 13, Terrellas Lyday ir Vladimiras Veremeenko – po 9.

„Lietuvos rytas“: Nemanja Nedovičius – 21, Leonas Radoševičius – 13, Dejanas Ivanovas –11.