Lietuvos stalo teniso komandoms – Baltijos šalių čempionato auksas

Latvijoje vykusio Baltijos šalių stalo teniso čempionato komandų varžybose triumfavo Lietuvos atstovai.
Š. Mažeikos (BFL) nuotr.

Moterų grupėje pirmąją vietą užėmė Lietuvos komanda, kuriai atstovavo Eglė Stuckytė, Vitalija Venckutė ir Kristina Kazlauskaitė. Trenerės Romualdos Garkauskienės auklėtinės 3–1 įveikė pirmąją Latvijos ekipą, 3–0 antrąją Latvijos komanda ir 3–0 pranoko estes.

Tarp vyrų nugalėjo lietuviai Arnoldas Domeika, Matas Vilkas ir Gintautas Juchna. Mūsų šalies rinktinė, kurią treniruoja Raimundas Jackevičius, 3–1 nugalėjo Estijos, 3–0 Latvijos antrąją komandą, tačiau po atkaklios kovos 2–3 nusileido Latvijos pirmajai ekipai.

Moterų asmeninėse varžybose E. Stuckytė užėmė antrąją vietą. Lietuvė finale 3–4 pralaimėjo estei Airi Avameri. Trečiąją vietą užėmė lietuvė V. Venckutė ir estė Katlin Latt.