Dviratininkei S. Krupeckaitei – Europos čempionato bronza

Lietuvos dviratininkė Simona Krupeckaitė Panevėžyje vykstančio trečiojo Europos dviračių treko čempionato moterų sprinto varžybose iškovojo bronzos medalį.
ELTA nuotr.
ELTA nuotr.

Triskart šios rungties pasaulio vicečempionė 29-erių metų Lietuvos dviratininkė „mažajame“ finale 2-0 nugalėjo 21-erių metų prancūzę Olivia Montauban.

Europos čempione tapo 27-erių metų baltarusė Olga Panarina. Ji finale 2-0 pranoko 19-metei rusę Anastasiją Voinovą.

Atrankos varžybose S. Krupeckaitė buvo antra, ketvirtfinalyje 2-0 nugalėjo britę Victoria Williamson, tačiau pusfinalyje 1-2 nusileido A. Voinovai.

S. Krupeckaitė kartu su Gintare Gaivenyte Europos pirmenybėse Panevėžyje iškovojo auksą komandų sprinto lenktynėse.