Stalo tenisininkė I. Venslavičiūtė Europos čempionate iškovojo antrąją pergalę

Danijoje vykstančio Europos stalo teniso čempionato moterų vienetų atrankos varžybų 17 grupės ketvirtajame mače ketvirtadienį lietuvė Ieva Venslavičiūtė 3-2 (8:11, 4:11, 18:16, 11:9, 11:9) įveikė baltarusę Alioną Dubkovą (189-oji pasaulio raketė).
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Dvi pergales iš keturių galimų iškovojusi 21-erių metų lietuvė 17 grupėje užėmė trečiąją vietą ir nepateko į kitą etapą.

Kovą dėl patekimo į pagrindines varžybas tęs 21-erių metų Eglė Stuckytė (344). Lietuvė iškovojo dvi pergales, patyrė vieną pralaimėjimą ir 4 grupėje užėmė antrąją vietą. Kitame atrankos etape ketvirtadienį E. Stuckytė susitinka su slovėne Jana Tomazini (261).