Pasaulio krepšinio čempionato ketvirtfinalyje Serbijos rinktinė sutriuškino brazilus

Ispanijoje vykstančio pasaulio vyrų krepšinio čempionato ketvirtfinalyje trečiadienį Serbijos rinktinė net 84:56 (21:17, 16:15, 29:12, 18:12) sutriuškino Brazilijos komandą.

Pirmoji rungtynių pusė klostėsi atkakliai ir serbai po dviejų kėlinių pirmavo vos penkiais taškais (37:32). Trečiajame kėlinuke brazilai nesustabdė serbų puolimo ir pastarieji 10 minučių atkarpą laimėjo 29:12. Ketvirtajame kėlinyje Serbijos rinktinė tik didino pranašumą prieš rankas nuleidusius varžovus ir iškovojo įtikinamą pergalę.

Nugalėtojams 23 taškus pelnė Milošas Teodosičius, 12 – Bogdanas Bogdanovičius, po 10 – Nenadas Krstičius ir Miroslavas Raduljica.

Brazilijos komandoje rezultatyviausiai žaidė po 12 taškų surinkę Andersonas Varejao ir Marquinhosas Vieira.

Brazilijos krepšininkai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 40-37, bet atliko šešiais rezultatyviais perdavimais mažiau (13-19). Dvitaškius serbai atakavo 59 proc. tikslumu, o brazilai – vos 34 proc.

Pusfinalyje Serbijos krepšininkai susitiks su Prancūzijos arba Ispanijos rinktine.

LRT Radijas – oficialus pasaulio krepšinio čempionato transliuotojas.