„US Open“ turnyre triumfavo kroatas M. Čiličius

Niujorke vykusio atvirojo JAV teniso čempionato („US Open“), kurio prizų fondą sudarė daugiau nei 36 mln. JAV dolerių, vyrų vienetų varžybų nugalėtoju tapo kroatas Marinas Čiličius.

12-ąją vietą pasaulio reitinge užimantis 25-erių metų Kroatijos atstovas finale pirmadienį po 1 val. 54 min. trukusios kovos 6:3, 6:3, 6:3 nugalėjo aštuntąją pasaulio raketę 24-erių metų japoną Kei Nishikori.

M. Čiličius atliko net 17 neatremiamų padavimų, o jo varžovas – tik du.

Abu tenisininkai „Grand Slam“ turnyro finale žaidė pirmą kartą.

M. Čiličiui už pergalę atiteko 2000 Teniso profesionalų asociacijos (ATP) reitingo taškų ir 3 mln. dolerių premija. K. Nishikori pelnė 1200 reitingo taškų ir 1,45 mln. dolerių.