Lietuvos atstovams atiteko Europos kurčiųjų badmintono čempionato bronzos medaliai

Šveicarijoje vykusio Europos kurčiųjų badmintono čempionato komandų varžybose Lietuvos rinktinė iškovojo bronzos medalius.
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Lietuvos badmintonininkai ketvirtfinalyje 3-0 nugalėjo Šveicarijos komandą, pusfinalyje 1-4 pralaimėjo Rusijos ekipai, o susitikime dėl bronzos apdovanojimų 3-1 įveikė Vokietijos rinktinę.

Lietuvos komandai atstovavo Tomas Dovydaitis, Vaiva Žymantaitė, Ignas Reznikas, Kazimieras Dauskurtas, Veronika Michailova ir Ernesta Pakulnytė.

Asmeninėse varžybose geriausiai sekėsi K. Dauskurtui, kuris tik pusfinalyje 21:23, 19:21 turėjo pripažinti ruso Michailo Jefremovo pranašumą ir pelnė bronzos medalį.

Vyrų dvejetų varžybose bronzos apdovanojimus pelnė K. Dauskurtas ir I. Reznikas, moterų – E. Pakulnytė ir V. Žymantaitė, mišrių dvejetų – T. Dovydaitis ir V. Žymantaitė.