„Formulės-1“ lenktynes Italijoje laimėjo L. Hamiltonas

Pasaulio „Formulės-1“ automobilių lenktynių čempionato 13-ąjį etapą – Italijos „Grand Prix“ lenktynes Moncos trasoje – sekmadienį laimėjo „Mercedes“ komandos pilotas britas Lewisas Hamiltonas.

29-erių metų britas iškovojo šeštąją pergalę šiame sezone ir 28-ąją per visą karjerą.

Antrąją vietą užėmė L. Hamiltono komandos draugas vokietis Nico Rosbergas (+3,1 sek.), trečiąją – brazilas Felipe Massa („Williams-Mercedes“, +25).

Ketvirtas finišavo suomis Valtteris Bottas („Williams-Mercedes“, +40,7), penktas – australas Danielis Ricciardo („Red Bull-Renault“, +50,3).

Bendrojoje čempionato įskaitoje ir toliau pirmauja N. Rosbergas, turintis 238 taškus. Antrąją vietą užimančio L. Hamiltono sąskaitoje – 216 taškų. Trečiojoje pozicijoje žengia D. Ricciardo su 166 taškais.

Komandų įskaitoje pirmauja „Mercedes“ (454 tšk.). Antrąją vietą užima „Red Bull“ (272 tšk.), o trečiąją – „Williams“ (177 tšk.).

14-asis čempionato etapas – Singapūro „Grand Prix“ lenktynės – vyks rugsėjo 21 dieną.