Kroatas M. Čiličius nugalėjo penkiskart „US Open“ čempioną ir pateko į finalą

Niujorke vykstančio atvirojo JAV teniso čempionato („US Open“), kurio prizų fondą sudaro daugiau nei 36 mln. JAV dolerių, vyrų vienetų varžybų pusfinalyje šeštadienį kroatas Marinas Čiličius (16-oji pasaulio raketė) 6:3, 6:4, 6:4 nugalėjo 33-ejų metų šveicarą Rogerį Federerį (3).
C. Niell/Sipa USA/Scanpix nuotr.

Mačas truko 1 val. 47 min.

25-erių metų M. Čiličius atliko 13 neatremiamų padavimų ir po sėkmingų pirmųjų smūgių laimėjo net 39 taškus iš 45 (87 proc.). Penkiskart atvirojo JAV čempionato nugalėtojo (2004-2008 m.) R. Federerio rodikliai kuklesni – 12 neatremiamų padavimų ir 36 iš 51 (71 proc.) laimėti taškai po tikslaus pirmo padavimo.

Pirmą kartą į „US Open“ turnyro finalą patekęs kroatas dėl nugalėtojo titulo kovos su japonu Keiu Nishikoriu (11).