Planetos šiuolaikinės penkiakovės čempionate J. Kinderiui – devinta vieta

Lenkijos sostinėje vykstančiame pasaulio šiuolaikinės penkiakovės čempionate vyrų varžybų finale čempiono titulą apginti nepavyko Justinui Kinderiui, kuris su 1 492 taškais užėmė devintą vietą.
G. Lukoševičiaus (BFL) nuotr.

Pasaulio čempiono titulą gynęs sportininkas fechtavimo (202 tšk.) ir plaukimo (337 tšk.) rungtyse buvo 17-as, jojime liko 20-as (290 tšk.), o kombinuotoje bėgimo bei šaudymo rungtyje (663 tšk.) lietuvio rezultatas buvo trečias, leidęs pakilti į devintąją poziciją.

Pasaulio čempionu tapo rusas Aleksandras Lesunas (1 534 tšk.), aplenkęs egiptietį Amro El Geziry (1 520 tšk.) bei čeką Janą Kufą (1 513 tšk.).

Pirmenybių Varšuvoje asmeninių varžybų atrankoje ketvirtadienį 97 sportininkai varžėsi trijose grupėse. Antrasis lietuvis čempionate – Lukas Kontrimavičius – A grupėje su 1 158 taškas buvo penkioliktas, bendroje įskaitoje liko 43-ias ir į finalą nepateko.

Pasaulio čempionatas Lenkijos sostinėje finišuoja sekmadienį. Paskutiniąją dieną vyks mišrių estafečių varžybos, jose Lietuvai atstovaus J. Kinderis poroje su Laura Asadauskaite-Zadneprovskiene.